RUKAHORE_SHOP_BANNER

Flash Mash - mix show Grandmaster Flashe

Grandmaster Flash je hiphopová legenda a průkopník deejayingu, který se dějin nesmazatelně zapsal nejen vyvinutím a zdokonalením prakticky většiny základních technik a neuvěřitelnou zručností při hraní, ale také třeba úspěšným uskupením Grandmaster Flash and The Furious Five. Nedávno podepsal smlouvu se Sirius Satellite Radio, což v praxi znamená, že bude každý víkend ke slyšení ve své mix show – Flash Mash.

Hrát bude každou sobotu od šesté do deváté hodiny večerní a hodlá při tom využít naprosto stejného způsobu jako kdysi v roce 1971, tedy v době, kdy hip hop byl ve fázi dělící se zárodečné buňky. Bude kombinovat pop, jazz, bluess, rock i R&B. K tomu chce přidat něco málo z hiphopové historie, ukázat, odkud některé skladby přišli a co vlastně znamenají.


Zdroj: AllHipHop


Novinka z 15.2.2004 (Krysa)
Grandmaster Flash píše knihu
Napsat knihu o svém životě a hip-hopu už se rozhodly minimálně dvě žánrové legendy - KRS-One a Kool Moe Dee. Stejné rozhodnutí učinil teď i Grandmaster Flash, který píše knihu na stejné téma, nazvanou "Flashback: The Struggling Years". Flash k tomu řekl: "Když se vracíš v čase až k hip-hopovým začátkům, narazíš na tři jména - Kool Herc, Afrika Bambaataa a Grandmaster Flash. Tahle kniha popisuje moje začátky, moji rodinu, výchovu, všechny špatnosti a dobré skutky... Tohle není hip-hopová kniha, tohle je kniha o Josephu Saddlerovi [jeho vlastní jméno], jak se dostal do hip-hopu, všech vrcholech a pádech kterými prošel, kokainu, o tom jak jsem se stal prvním člověkem, který z gramců udělal hudební nástroj." Kniha přichází do (amerických) obchodů v létě.

Flash v lednu rozjel label Adrenaline City Entertainment. Bude taky prodávat své vlastní trička a čepice. Na tomto odkazu se můžeš podívat na jeho stránky.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná