Finalistka Česko Slovenské Superstar Dominika Stará nahrává s Cassidym

Exkluzivně: Osmnáctiletá rodačka ze slovenského Šamorína restartuje kariéru spoluprací s Cassidym.

Dva roky po konci talentové soutěže Česko Slovenská Superstar začíná jedna ze tří finalistek prvního ročníku svoji kariéru ve Spojených státech amerických. Dominika Stará, která se v soutěži umístila za Martinem Chodúrem a Miroslavem Šmajdou, se v Americe spojila s tamní nahrávací společností Poncini Entertainment.

Již na podzim loňského roku proběhlo internetem krátké video, ve kterém se Dominika objevila po boku rappera Cassidyho, známého spoluprací se Swizz Beatzem. Tvůrce hitu "My Drink, My Two Step" již v klipu oznámil, že chystá spolupráci se slovenskou zpěvačkou. „Požehnala mi svým nádherným, zaocéánským hlasem,“ říká ve videu Cassidy, který zároveň upozorňuje na chystaný sólo materiál.

Kolaboraci s rapperem, který si odseděl téměř rok a půl za zabití, potvrzuje i Raymond Pouncey z Poncini Entertainment, společnosti, pod kterou Dominika v současné době spadá. „Je to pravda. Cassidy s ní nahrává hostovačku. Zatím nevíme, jestli se objeví na jejím debutovém CD nebo mixtapeu,“ uvedl pro bbarak.cz Pouncey.

Výčet známých jmen tím ale pro Dominiku Starou zdaleka nekončí. „Na jednom tracku spolupracuje i s Greg Nicem z legendárního dua Nice & Smooth a o bavili jsme se o nahrávání i s Bobby Brownem,“ dodává Pouncey, jehož vyjádření posilují i fotky na facebookové stránce Staré, na kterých se zpěvačka objevuje po boku známého R&B zpěváka.

Česko-slovenská reprezentantka, která má několik měsíců venku první singl "Have Some Fun", má navíc dále kolaborovat se Siedah Garrett, která napsala píseň "Man in the Mirror" pro Micheala Jacksona.

Mimo to vše Stará poskytla minulý víkend rozhovor pro Hip Hop Real Estate, ve kterém hovoří o svých kořenech a jehož součástí je i zmíněný klip s Cassidym.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Swc Hans
  • Swc Hans
  • 10.47 dne 03.03.2012

Tak to bude asi velkej kral, kdyz si zve takovouhle lowerku...

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná