Fiddy už neloví jen v NYC. Upíše se Trick Trick na G-Unit Records?

Detroitský rapper Trick Trick, jenž před nedávnem odešel z labelu Universal Motown, se zřejmě upíše labelu G-Unit Records,. Alesponň to nedávno řekl pro Detroit Free Press.

Onen kontrakt by se měl uskutečnit na začátku roku 2007, a pokud by vše vyšlo podle plánu, Trick Trick by měl ještě v červenci toho samého roku vydat sólové album, které již je v podstatě nahrané a na němž jsou na seznamu hostů jména jako Eminem, Tony Yayo, Young Buck, Ice Cube, WC, Young Jeezy, Kid Rock, a co se do produkce týče, tu obstaral hlavně Dr. Dre.

“50 Cent mě asi před měsícem řekl: Tricku, ty seš přesně ten člověk, kterýho lidi chtěj poslouchat, protože vědi, že to, co říkáš, myslíš vážně. Po celejch státech seš lidem povědomej, takže by tvojí prioritou na labelu mělo bejt prodat nějakejch těch 4 až 5 milionů kusů svýho alba, “ řekl Trick Trick.

“Takže člověk jako 50 Cent, kterej prodal 10 nebo 15 milionů kusů svýho alba, mě přímo do očí řekl tohleto a já teď díky tomu pochopil, jak je důležitý bejt na nějakym labelu. A G-Unit Records je jako rodina. Neni to jenom nahrávací společnosti,“ dodává ještě.

Sha Money XL, manažer G-Unit, navíc potvrdil, že s Trickem byly vedeny rozhovory, takže to vypadá skutečně nadějně…

Autor: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná