Fatlip se opět pokouší o album

Fatlip, známý pro své členství v legendárních The Pharcyde, v minulosti už několikrát hlásil vydání sólového alba, které však nakonec potkal vždy stejný osud jako např. Nasovy "The Lost Tapes vol. 2". Nejnovější zprávy teď hovoří o devatenáctitrackovém LP "The Loneliest Punk", které by mělo dorazit do obchodů 1. listopadu skrz rapperův vlastní label Delicious Vinyl.

Svou účast na mikrofonu číslo 2 přislíbil Shock G se svým alter-egem Humpty Hump a Chali 2na z Jurassic 5. Dalším lákadlem je bonusové DVD obsahující dokument od Spikea Jonze, kter˘ zachycuje Fatlipův život od odchodu z Pharcyde k vydání nového alba, na němž se objeví i pecka "What's up Fatlip", kterou jsem si oblíbil zvlášť pro její videoklip. Dvě ukázky sledujte v tracklistu, více v předchozí novince.

Jinak kdo sleduje pártylist v levém sloupci našeho webu, tomu jistě neunikl Fatlipův koncert 18. září v Bratislavě, kde se na pódiu objeví společně s Treem, dalším bývalým členem The Pharcyde!

Fatlip - The Loneliest Punk:
01 Fat Leezy
02 Fatlip Intro
03 First Heat
04 The Bassline
05 Today's Your Day
06 Freestyle
07 Joe's Turkey
08 I Got the Shit
09 Writer's Block
10 M.T.A.
11 The Story of Us
12 Cook
13 Walkabout
14 All on Fly
15 Lyrical Styles
16 Freaky Pumps
17 He's an Outsider
18 What's Up Fatlip
19 Dreams


Novinka z 12.3.2004 (marq)
Fatlip - What's up Fatlip ? PROMO
Dnes již bývalý člen v minulosti velmi oblíbené a populární formace The Pharcyde, známý to pošuk a značně osobitá postava L.A. scény, Fatlip, chystá na letošní jaro další výlet "za hranice všedních dnů" v podobě nového alba nazvaného "What's up Fatlip." Jak takový výlet v jeho společnosti vypadá můžete posoudit z následujícího proma. Retail verze vyjde na jeho "mateřském" labelu Delicious vinyl a co se týče hostů, již nyní je potvrzena účast leadera Digital Underground - Shock G aka Humpty Hump.

Fatlip - What's up Fatlip ? (Promo)

01. "Joe's Turkey"
02. "Whatchagonnado"
03. "Freaky Pumps"
04. "Writer's Block"
05. "Goldmine"
06. "What's Up Fatlip?"
07. "The Story Of Us"
08. "Here Comes The Lip"


Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná