Fat Joe aspol. - hrdinové z komiksu

Marvel Comics stály u zrodu mnoha světově proslulých komiksových hrdinů. V současnosti jsou jejich příběhy s oblibou využívány hollywoodskými studii. V Americe se komiksy odjakživa těšily obrovské popularitě a tak není divu, že služeb Marvel Comics využil label Atlantic Records. Vše čistě za účelem reklamní podpory tzv. Joint Chief, šestice ve složení - Fat Joe, Lil' Kim, Trick Daddy, Twista, T.I. a Fabolous.

Všichni vystupují jako hrdinové v komiksu The Heist. Jsou nadáni specifickými schopnostmi, zápletka příběhu je jednoduchá - získat zpět Checkwriterův drahocenný diamand. Což v praxi znamená dostat se do střeženého objektu a bojovat s armádou rozumem neoplývajících klonů.

Nevím, jak tomu bude v naší republice, ale v USA získají zájemci komiks zdarma, když si ve vybraných obchodech koupí nové Fat Joeovo album “All Or Nothing” nebo desku kohokoliv z Joint Chief. Další možnost je účast v soutěži The Heist Giveaway Sweepstakes. Soutěž probíhá od 24. května až do 28. června, vítěz bude náhodně vylosován a získá hlavní cenu v podobě Sony PSP, posledního alba každého z Joint Chief a výtisku komiksu s podpisem Fat Joea. Dalším 49 získá pouze samotný podepsaný komiks.


Zdroj: HipHopDX a SOHH news

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná