RUKAHORE_SHOP_BANNER

Fantasia ve spojení s Arethou Franklin

Když vyhrála dvaadvacetiletá Fantasia Monique Barrino ze Severní Karolíny před časem soutěž American Idol, obdobu české Superstar, kromě alba "Free Yourself" se známým singlem "I Believe" si stanovila některé cíle, jimiž se v následujích letech hodlala prokousávat. Právě nyní si plní jeden ze snů, neboť bude spolupracovat s jejím dávným vzorem - Arethou Franklin.

 

"She's my idol, and I've always wanted to do something with her. Actually, she wanted to meet me when I was on the 'Idol' show and I was nervous and I didn't want to meet her, but I'm ready now. I'm better now, and it's an honor and a blessing to get to perform with such an awesome woman. She's a legend."

 

Informace o titulním tracku, jenž by mel dorazit snad už v srpnu tohoto roku, jsou zatím drženy takříkajíc pod pokličkou, ale autor songu Harvey Mason Jr. z produkčního dua The Underdogs prohlásil, že bude ke slyšení jak na nadcházející desce Fantasie, tak i Arethy. "It's going to be an event record. They're both going at it back and forth. It's great."

 

Aretha Franklin pravděpodobně rozšíří již tak hvězdný lineup připravovaného LP, protože doposud známá jména spolupracovníků jsou Kanye West, Ne-Yo a Missy Elliott, jež jí tak oplatí pozvání z loňského "The Cookbook", kde hostovala ve věci "4 My Man". "We're still in the studio, but it's gonna be a lot different from the first album. I'm not in love. I'm not trying to be in love. I'm not hurt. I'm bad now" uzavřela své povídání nezvykle pesimistickým tónem Fantasia.

 

Zdroj: HH-Mag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná