Fanoušci Prago Union pozor! Smrt ožívá již tento týden...

Přesně v sobotu 15. července se česká stálice Prago Union vrací na naše ušmudlané hudební nebe s novým albem "Smrt Žije". Ostatně, tři roky po úspěšné, na Anděla i Apollo nominované, "Vážné Hudbě" už byl nejvyšší čas.

Pokud byste měli obavy z názvu novinky, klidně je zapuďte, Prago nám zcela jistě nepoteměli. “Spíše naopak,” říká frontman kapely Kato: “Smrt Žije je oslava života, takové české Carpe Diem. Smrt Žije, tak proč my ne?!” Tak praví titulní skladba desky, kterou již v úterý před pátečním vydáním nasadí do své Velké Sedmy Rádio 1.
 
Na osmnácti písničkové stopáži alba se vystřídají i hosté z českého písečku MC Gey a Rest z Ty Nikdy a LA4 z Bigg Bossu. U nástrojů se pochopitelně mihnou i členové Champion Sound, tedy formace, která dělá Prago Union doprovodnou kapelu na většině živých vystoupení a tady ji doplňuje ještě Jirka Vidasov, který zasedl k piánu, aby vyšperkoval skladby “Varování” a “Normální Lidi”, z nichž první jmenovaná je zároveň i prvním videoklipem z alba “Smrt Žije”, který pro kapelu vytvořil Ovar Maryško se svým týmem.
 
Videoklip “Varování” si odbude svou premiéru ve stejný den jako album, a to na release párty, která se u té příležitosti koná 15. července v holešovickém Garage Store. Takže pokud chcete mít novinku Prago Union doma jako první, třeba i podepsanou, to je přesně to místo, kam by měli vaše kroky toho dne mezi 17. a  21. hodinou směřovat.
 
Vy ostatní, kteří to z nějakého důvodu prošvihnou, však nemusíte truchlit dlouho. "Smrt Žije" vychází na CD u Strojovna / Warner music a bude k dostání u každého lepšího prodejce muziky na internetu či kamenném obchodě, stejně jako přes web a na koncertech Prago Union, kterých mají do konce léta ještě požehnaně, jak se můžete přesvědčit na www.pragounion.cz.
 
 “Smrt Žije, tak budeš snad i ty, ne?” Svým vlastním životem.
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná