Fanklub prezidenta Spojených států stále roste

Politickým děním zaobírající se rappeři tu byli vždycky. Ať už šlo o dostatečně provařená jména jako Chuck D, Mr. Lif či Immortal Technique, nebo do hry přinesli svou vizi absolutně neznámé tváře, servítky si nebral nikdo z nich. No a právě do této kategorie spadá i americký ´rapper´ s iráckými kořeny jménem Timz.

Ten před časem zveřejnil video, které by ho za určitých podmínek mohlo dostat i do pěkné šlamastiky. Politikou nabitý zářez pojmenovaný "Dear Mr. George Bush" samozřejmě nekritizuje nic jiného, nežli americkou vládu za zapletení se do války proti Iráku.

V dotyčném songu Timz kupříkladu rýmuje: "Look what they give us: blood from the world to fill up our rivers.” či “You killed my family, and I should say ‘thank you’? No thanks, you got your tanks, I got my gun…bring it on!” Druhá sloka pro změnu ukrývá pasáže jako: “Why do you insist to make a fool of us? For over 200 years… we stood for what’s good, now we despised by our peers; And what do you...but add fuel to the fire and send in more troops. Oh the troops God save the troops; it wasn’t their war their lies their fault. America the beautiful what did they do to you, they used you its so indisputable!”

Ale co bych vám zde povídal, však se na to koukněte sami. Jen dodám, že track "Dear Mr. George Bush" samozřejmě nebude chybět ani na interpretově debutovém CD s velmi prozaickým názvem "Iraq".

Timz - Dear Mr. George Bush

Zdroj: HHCrack

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná