Fabolousův měšec se zdá býti bezedným - poslechni si jeho novinku

Scénou v New Yorku se znovu rozléhá "Cash, rules, everything, around, me". Ona slova pocházející z refrénu legendární skladby "C.R.E.A.M." ale tentokráte nevykřikuje Method man - to si jen brooklynský mainstream rapper Fabolous do songu "Return of the Hustle", který produkoval Just Blaze, pozval Swizz Beatze.

Řečnickou otázku, zdalipak nejde o trend, že se dotyčný producent stále častěji objevuje na mikrofonu, aniž by pecku produkoval, ale pusťme k vodě a zaměrme se na to podstatné. "From Nothing To Something" je Fabolousovo studiové album č. 4 a Desert Storm ho ve spolupráci s Def Jam Recordings dá k dispozici po takřka tříměsíčním odkladu 13. března.

Na rozpočtu se evidentně nešetřilo. Většina ze seznamu Lil´ Wayne, Akon, Jay-Z, Young Jeezy, Ne-Yo, Cassidy, Styles P, Nas, Twista, The Game, Tyrese, Ashanti, Junior Reid a Joe Budden by finálním tracklistu rozhodně chybět neměla.

Producentské obsazení je téže famózní. Just Blaze, Scott Storch, The Neptunes, The Runners, Jazze Pha, Timbaland, Irv Gotti, DJ Clue či Trackmasters také zrovna nejsou malá jména, což? Jenže znáte to, kde je psáno, že Fabolousovi nějaký výše zmíněný nepodstrčí nějaký "béčkový" podklad. Tihle lidi totiž asi nepatří k těm, kteří by dávali ven jeden z deseti pokusů - na co šáhnou, to jde do oběhu.

První dvě emceeho desky "Ghetto Fabolous" a "Street Dreams" dosáhly na platinu. I když si zatím poslední LP "Real Talk" z roku ´04 připsalo "pouze" zlato, nemám strach, že by se vzhledem k výše uvedeným faktům mělo pokračovat v sestupné tendenci. Tím pádem se nejspíš investice do týmu snů vyplatí...

Fabolous - Return of the Hustle

Alternativní link

MySpace

Zdroj: SpineMag, Sumish

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná