Exkluzivní audio: Little Brother v produkci DJe Wiche!

Velká středa s Lil´ Bro se nám blíží. DJ Wich udělal gesto a jako pozvánku na koncert posílá do éteru pecku "Give It Up", ve které rapuje právě dvojice prvotřídních flowerů s nebetyčným vkusem na beaty. Skladbu samozřejmě najdete na za pár měsíců vycházejícím LP "The Golden Touch" (Skoop Records) a pokud bůh dá, je možné, že se jí dočkáme i živě na půdě Lucerny.

Prvoligový pražský producent naťuknul i něco ze zákulisí ohledně jejího vzniku: "Little brother jsem poslal asi 8 beats, z toho si jeden vybrali, ale za pár dní řekli, že mají stejnej sample na jejich novou desku, kterou zrovna v tý době připravovali, vybrali mezitím jinej, ale ten jsem zase nechtěl já, tak jsem poslal úplně novej, kterej jsem věděl, že jim sedne. Líbil jsem jim a poslali hotovou akapelu i ze zpěvem zhruba za týden, dva od tý doby. Když přišla komplet věc, tak jsem se málem rozbrečel, byl jsem na měkko, totálně překvapenej, patří mezi mojí oblíbenou kapelu a je z nich cítit maximální čistota, dali to naplno, super věc."

Kvůli osvěžení paměti připomínám, že kromě Big Pooha s Phontem se na jeho druhém sóle můžete těšit na neustále rostoucí tým, z něhož byli zatím odtajněni Slum Village, Evidence, DJ Revolution, Royce Da 5´9, Roscoe, RL, Tangled Thoughts, Planet Asia, Rasco, Kurupt, Gail Gotti či Nironic. Hned několik z nich se chystá 20. 2. dorazit přímo na místo činu - vypadá to na zajímavý večer.DJ Wich ft. Little Brother - Give It Up

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná