Evidence koncem května v Praze!

Předpověď na 21.května? Svátek slaví Monika, rapový svátek všichni, co dorazí do Lucerna Music Baru. Počasí? Nebe zataženo a v Lucerna Music Baru rapově roztaženo. Budou pršet rýmy a dunět hromový beaty. Do Prahy totiž dorazí léty v rapu ošlehaný Mr.Slow Flow aka Weatherman aka Evidence z Dilated Peoples spolu s hladovým nováčkem jménem Fashawn a předskokany Zverinou a DJ Wichem.

    Představovat jméno Evidence je snad i zbytečné. Týpek, co se občas cítí jako Diamond D – „the best producer on the mic“ a který má: „that flow for the street, stay ahead of the time, stay behind the beat“ drtí mikrofony i mašinky od poloviny devadesátých let a ještě se mu za ty léta nepovedlo přimotat k nějaké slabotě. Má za sebou 4 alba s Dilated Peoples (“The Platform“, “Expansion Team“, “Neighborhood Watch“ a “20/20“) a cesta lemovaná respektem a úspěchem neskončila, ani když se s parťáky DJ Babuem a Rakaa Irisciencem rozešel. Roku ’07 vydal své dlouho očekávané sólo “The Weatherman LP“ a měl snad nejvyšší průměrné hodnocení ze všech hiphopových desek toho roku. Loni pokračoval zajímavým EP “The Layover“, kde natočil ke každé skladbě i klip. A na letošek chystá desky rovnou dvě a jednu zajímavější, než druhou – nejdřív to bude další sólo album – “Cats & Dogs“ a hned potom společná deska s dlouholetým parťákem ve zbrani The Alchemistem – “Step Brothers“. Do Prahy tak přiváží zhruba 8 hodin rapových hymen a my se můžeme jen těšit, které z nich nakonec vybere.
Původně avizovaný The Alchemist nakonec celé evropské turné vynechává a místo něho bude Evovi krýt záda méně známý Fashawn. Méně známý možná, horší v beatech určitě, ale když srovnáte jejich skills na mikrofonu, vyhráli jsme na plné čáře. Fashawn, týpek z grizzly city dělá svému městu čest, jde po mikrofonu jak hovado, až máte strach, aby ho nespolknul. Energií a naléhavostí lehce připomíná Planet Asiu, myslím, že mu je souzena velká budoucnost.

    Že půjde o real rap a ne točení ručníkem nad hlavou dokazují i předskokani. V téhle roli tu totiž bude jediný rapper v Česko-Slovensku, který při koncertě v klubu nepotřebuje mikrofon ani megafon – Zverina, který bude mít dostatek prostoru předvést svůj “Zvierací inštinkt“, dávat hard core, krotit tygry, hady a vůbec… Tvrdí, že je cítit oheň, když dává „cez mikrofon“, můžete se o tom přijít přesvědčit. Jednoho ze svých srdečních rapperů přijde podpořit i DJ Wich, chybět nemůže ani rezident DJ Tuco a šéf serveru Cream.cz - DJ Pufaz.

Lístky jsou k dostání ve všech předprodejních sítích - tedy: Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream a v Rapublic shopu za tyto ceny:
Do konce dubna: 400kč + poplatky, VIP: 700kč + poplatky
Květen až do akce: 450kč + poplatky, VIP: 800kč + poplatky

Dilated Peoples – “Worst Comes To Worst“


Evidence – “Chase The Clouds Away“


Evidence – “Mr.Slow Flow“


Evidence ft. The Alchemist & Fashawn – “The Far Left“


Fashawn ft. Evidence – “Our Way“


www.myspace.com/evidence
www.myspace.com/fashawn
www.myspace.com/djwich
www.myspace.com/mczverina
www.myspace.com/boomboxc

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná