Eve se může pochlubit přítomností producentské smetánky

Jedna z nejstylovějších dam na mikrofonu snad již konečně finišuje se svým čtvrtým řadovým albem nazvaným "Here I Am", které bude výsledkem souznění Dreova Aftermath/Interscope a Swizz Beatzova labelu Full Surface Records. Ačkoliv nebylo doposud zveřejněno žádné konkrétní datum vydání, první singl by měl společně s videoklipem přijít ještě do konce tohoto kalendářního roku.

Pakliže nebudeme počítat beatmakera jménem Neo, superhvězdný producentský tým zahrnuje prvoligové tváře jako Pharrell Williams, Timbaland, Cool & Dre, či Swizz Beatz, jenž stojí za trackem "Tambourine", o němž se hovoří jakožto o pilotním singlu, který by měl navázat na letní neoficiální zářez "Cashflow" s T.I. Mimo něj se ještě kupříkladu počítá s reggae jezdcem Sizzla, nebo Adamem Levinem z Maroon 5.

Filadelfská Eve Of Destruction popisuje zvuk alba za více experimentálnější: "I didn't want it to be too serious. When I get up -- no matter what time -- if I turn on music I move a little faster. If I'm driving it clears my head, so I just wanted to make a feel-good album that people can listen to and rock out to." A i její další slova typu "It feels like a first album. I haven't been out in four years and I felt like I had to roll the dice. Why put out an album that sounds like [all the others]? I had to get out of the box -- for myself." zní docela sympaticky.

Závěrem pro pořádek zopakuji, že "Here I Am" bude první rapperčino připomenutí od dob její desky "Eve-olution", jež vyšla u Ruff Ryders/Def Jam v roce 2002, a které se prodalo kolem 630 000 kopií.

Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná