Eve a její další album se blíží

Female mc Eve, svého času první dáma Ruff Ryders, oznámila předběžný termín vydání jejího čtvrtého dlouhohrajícího LP, které by se mělo objevit na trhu už na jaře letošního roku.

Rodačka z Philadelphie patří spolu s Bustou Rhymesem mezi novější koně stáje Aftermath, které, jak známo, šéfuje Dr. Dre, který pro ni bude produkovat i několik tracků. Kromě něj se dále na beatu objeví již tradiční Swizz Beats a Rich Harrison, jehož můžete znát ze spolupráce s Destiny´s Child.

Jen dodám, že Eve Jihan Jeffers, která o sobě dala naposledy vědět singlem "Not Today" s Mary. J. Blige, už během své kariéry vydala tři alba - "Let There Be Eve...Ruff Ryder´s First Lady" (1999), "Scorpion" (2001) a "Eve-Olution" (2002).


Novinka z 23. 1. 2005 (Os10)
Dr. Dre, Mary J. Blige a Eve pod Madonniným hněvem
Popová ikona Madonna bude zřejmě žalovat trio Dr. Dre, Eve a Mary J. Blige za údajné porušení autorských práv, kterého se měli dopustit v písni "Not Today", jež vyšla na soundtracku k druhému dílu komedie "Barbeshop". Předmětem sporu je Madonnin song "Holiday" z roku 1983, jehož podobnost s výše zmíněnou skladbou je podle zpěvačky více než patrná. Newyorský muzikolog a expert na porušování autorských práv Judith Finell obě dvě písně srovnal a došel k závěru, že se navzájem podobají natolik, že by se jimi mohl klidně soud zabývat. Na celé věci je dále zajímavý fakt, že se tato kauza vynořila téměř dva roky po vydání písně "Not Today". Nicméně Madonnino vydavatelství by si v případě úspěchu polepšilo o sumu 15 milionů dolarů, takže se na druhou stranu není čemu divit.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná