EPMD na jednom pódiu společně po osmi letech

Erick Sermon, jenž mimochodem vypomohl britské R&B zpěvačce Camille s jejím posledním singlem "Don´t hold Back", který předejde debutu "Rise Of The Phoenix" a Parrish Smith hodlají opětovně "vydělávat dolary" při speciálním vystoupení, které proběhne v rámci výroční show Hip Hop Honors pořádané hudebním kanálem VH1. Ke společnému koncertu dua z longislandského Brentwoodu, jež na scéně figuruje od roku 1987, dojde poprvé po dlouhých osmi letech a stane se tak na podzim, 14. října, v BB Kings Blues Clubu na Times Square.

EPMD, jejchž konto zatěžují uznávaná lba jako "Stricly Business", "Unfinished Business", "Business As Usual" a "Business Never Personal", se profesně rozešli v lednu roku 1993 poté, co se měli do Parrishova domu vloupat zloději, které měl udájně najmout sám The Green-Eyed Bandit, jehož ovšem i přes následné zatknutí ze zločinu nikdy neobvinili. Co se týče jejích vlastních cest, PMD vydal před třemi lety zdařilé sólo "The Awakening", Sermon ho se svým "Chilltown NY" následoval o rok později a ve stejném období vyšla i kompilace Hit Squad.

Během své nejzářivější éry bodovala newyorská dvojka hity jako "It´s my Thing", "You Gots To Chill", "So Wt Cha Sayin´", "The Big Payback", "Golddigger", "Rampage", nebo "Crossover" a je velmi pravděpodobné, že některé z těchto "headbangerů" při jejich show zazní...

Zdroj: StreetHop

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná