EPMD chystají cestu kolem světa. Dočkáme se i my?

Speciální návrat do hry, který EMPD chystají kvůli výroční akci Hip Hop Honors na VH1, podle všeho nebude prvním a zároveň posledním koncertem, jímž se osm let nefungující skupina hodlá prezentovat v dohledné budoucnosti. Alespoň to tvrdí dlouholetý spolupracovník obou aktérů, DJ Scratch, jenž prozradil, že duo nyní připravuje světovou tour, z čehož plyne, že vystoupení by nemělo být zrovna málo.

Skupina, která v příštím roce oslaví dvacet let od založení, se představí živě v New Yorku 14. října i za přispění DJ Scratche, který k tomu dodává: "I'm so anxious to touch that stage. We're blessed to still be able to contribute to Hip-Hop. [EPMD group member] Erick Sermon and I alone have generated the sale of over 100 million albums for our production in the game. We're going to take it back to the Hit Squad tour on this one. No holds bar, and you know what's going to happen when I touch those turntables."

S novými plánovanými vystoupeními a vůbec návratem legendární formace rázem vyvstává otázka, na níž jistě čeká moře fans Ericka Sermona a Parrishe Smitha, a to je, jestli se náhodou v blízké době nechystá i společné novinkové album. Kalibr Scratch, jenž spoluprací s lidmi typu 50 Cent, Busta Rhymes, nebo Jay-Z jasně ukazuje svou prvoligovou příslušnost, na toto konto poznamenal: "As far as a new EPMD LP, who knows? It can happen, I'm ready." Což jde, ne?

Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná