Eminem věnoval pozůstalým Seana Price štědrý příspěvek

Smrt Seana Price otřásla nejen hiphopovým světem, ale částečně i tím virtuálním. Bez povšimnutí neprošla též zpráva, že jeden z otců brooklynské boombapové linie zanechal po své smrti manželku Bernadette a tři děti. Domácí základna Duck Down Records se v tomto smyslu rozhodla podpořit Bernadette a v uplynulých dnech vyhlásil prostřednictvím stránky CrowdRise sbírku určenou Seanově drahé polovičce a jeho potomkům.

 
Od vyhlášení sbírky přispěli posluchači, fanoušci a další blízcí dosud částkou bez mála 90 000 dolarů. Mezi dalšími umělci, kteří se ke crowdfundingové kampani připojili, je zajímavý zejména příspěvek ve výši 10 000 dolarů, s nímž před pár dny přispěchal Eminem a jeho útočiště Shady Records. Na první pohled solidární gesto od člověka, jehož singl "My Name Is" Sean přerapoval (samozřejmě po svém) na mixtapu "Kimbo Price" (mimo jiné). 
 
 
Přece jen, Eminem již v roce 2010 dal svůj postoj k hip hopu dost najevo ve skladbě "25 To Life". Důvod tohoto rozhodnutí však nepocházel tak úplně z Mathersovy hlavy. Štědrý příspěvek přistál na profilu na základě zmínky Eminemova dlouholetého manažera Paula Rosenberga: "Přísahám, že jsem akorát Marshallovi v úterý řekl, že to byl můj věčný favorit. Visel jsem na každém slovu v jeho slokách," cituje vyjádření Paula Rosenberga pro server allhiphop.com magazín hiphopdx.com.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná