eLZhi chce vaše peníze

A pokud máte rádi jeho album The Preface i ostatní tvorbu, tak byste mu je měli dát. Protože s penězi od lidí bude jednodušší album vydat.

Kickstarter je populární platforma, kterou v českém prostředí můžete znát jako hithit, startovač nebo kdo ví co jiného, kde třeba Vladimir 518 od lidí dostal dost peněz na to, aby jeho album vyšlo na vinylu. Elzhi místo k labelu, který by jej kreativně omezoval, šel na Kickstarter a požaduje pětadvacet tisíc dolarů na své nové album, které by mělo vyjít v dubnu. Měsíční kampaň je v polovině jak trváním, tak vybranými prostředky. Pokud bude kampaň pokračovat tímto tempem, tak bude úspěšná. Můžete na ni přispět i vy a získat tak exkluzivní věci, které si potom nepůjde moct koupit. Pokud ve vás video vyvolá zájem, tak směřujte sem.

Videoherní nebo komiksová tvorba má na Kickstarteru úspěch, kdy velká jména z oboru dokážou vybrat statisícové i milionové částky. Akorát ti známí z hudby a hip-hopu se této formě financování vyhýbají. Ze známých jmen třeba nedávno tak tak získali patnáct tisíc Latyrx na The Second Album, které by vyšlo i tak, ale fanoušci měli možnost získat album výhodněji. Album vyšlo na začátku měsíce i s tímto klipem.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná