E-Dot nové jméno u Uncle Howie Records

Když před třemi lety vyhlašoval Ill Bill do světa, jak si teď Non-Phixion založili label a už nebudou muset vydávat za vydřidušských podmínek, ale naopak, teď že budou upisovat ostatní, nebral jsem to moc vážně. Spíš jsem si myslel, že si zde budou vydávat svá vlastní sóla a o upisování ostatních to bylo jen takové nadnesené prohlášení.

Opak je pravdou. Nejdříve u Uncle Howie Records vyšla sólovka Q-Uniquea, bývalého člena Arsonists a světlo světa zde spatřil i singl od Block McClouda, což je člen vela známé Brooklyn Academy spolu s třeba Pumpkinheadem nebo Jean Grae.

Nejnovější jméno u Uncle Howie Records je E-Dot. Prakticky neznámé jméno, do kterého ale Ill Bill a ostatní vkládají naděje. E-Dot je původem z Kanady a k rodině okolo Non-Phixion se dostal právě přes Ill Billa, který je z něj nadšen. E-Dot představuje dost jinou vizi muziky než zbytek labelu. Hodně užívá živé nástroje, zabrousí občas i do soulu a celkově je jeho muzika proti zbytku pozitivnější. Album by mělo vyjít na podzim roku 2005, ale už teď Ill Bill vykřikuje do světa, jak dobré to bude.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná