Duch N.W.A. se znovu vrátí do comptonských ulic!

Kde jsou ty časy, kdy západnímu pobřeží vládli kalifornští Niggaz With Attitude, kteří sice táhli za jeden provaz pouze pět let, nicméně i takový krátký časový úsek jim stačil k tomu, aby se do pamětníku scény vryl jejich podpis hlouběji než se tomu dak událo u mnoha konkurenčních skupin za nesrovnatelně delší dobu. Mnohé již nakousl knižní titul "Ruthless: A Memoir" od Jerryho Hellera, zakladatele Ruthless Records, který onu minulost připomněl tištěnou formou a nyní je na řadě audio vzpomínání.

Proto se u Capitol/Priority urodí šestadvacátého prosince kompilace největších hitů pojmenovaná "The Best of N.W.A.: The Strenght Of Street Knowledge". Přítomna samo sebou bude drtivá většina zásadních skladeb včetně "Fuck Tha Police", "Straight Outta Compton" nebo "Express Yourself", s tím, že dva týdny před vydáním bude devatero věcí dáno k dispozici mobilním operátorům na vyzváněcí melodie.

Kromě 17-ti trackového CD se na trh dostatne i DVD, které bude kromě nezbytných videoklipů ("Straight Outta Compton", "100 Miles And Runnin", "Express Yourself" či "Appetite For Destruction") zahrnovat i doposud nezveřejněné a mnohdy raritní rozhovory, v nichž se údajně přetřesou rozličná a nejen čistě hudební témata. Těšit se je možno na jména Eazy E, Ice Cube, Yella, MC Ren a Dr. Dre, jehož mimochodem magazín Rolling Stone zařadil ve své anketě "Greatest Artist Of All-Time" na 54. místo bez ohledu na žánry.


Tracklist:
 
"Straight Outta Compton"
"Appetite For Destruction"
"Dope Man"
"F*** Tha Police"
"Real Niggaz"
"8-Ball"
"Express Yourself"
"Alwayz Into Somethin'"
"A Bitch Iz A Bitch"
"Gangsta Gangsta"
"100 Miles and Runnin'"
"Boyz-N-The-Hood"
"Real Niggaz Don't Die"
"Compton's in the House (remix)"
"Approach to Danger"
"Chin Check"
"If It Ain't Ruff"

 

Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná