Druhé album Indy & Wich za rohem - singl je v oběhu

Indy a Wich ještě před svým druhým albem "Hádej kdo", které by mělo být k dispozici v polovině listopadu, scéně servírují singl "Z tvojí 1/4", jenž údajně navazuje na hitovými ambicemi opředenou skladbu "Noc je 1/2" nalézající se na jejich čtyři roky starém debutu "My 3". Kromě toho, že song pomalu začíná rotovat na Radiu 1 (mimopražští nechť zabrouzdají na http://radio1.cz), ho i magazín F:lter zařadil na svou listopadovou přílohovou kompilaci, která vychází za směšnou cenu spolu s časopisem v těchto dnech.

 

Co se týče náplně, ono očekávané LP obsahuje 16 nových skladeb, které doplní několik bonusů. Kromě videoklipu a zmíněného singlu se lze těšit na hosty jako Ego, Rytmus, La4, Vec, Idea, H16, Wladimír 518, Orion, Ni a dnes již nefungující The Regime, což s sebou přináší jistý punc zajímavosti. Kromě tradičních spolupracovníků někoho možná překvapí přítomnost petržalského uskupení H16 či Idei, jehož kapele by měl mimochodem Andreas produkovat track na lednové album. První desky, jež byla nominována i na hudební ceny Anděl, se prodalo přes 8 tisíc kusů, což bylo na tehdejší poměry celkem luxusní číslo. Jak se asi povede její následovnici?

 

Jen dodám, že Indy & Wich se budou vyjímat i na coveru listopadového BBR č. 56, který vychází 15. 11. Je libo více informací? www.indyawich.cz a www.myspace.com/indyawich jsou tu pro vás.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná