Druhé album Black Moon jde do reedice

Legendární brooklynská trojice Black Moon vtrhla na scénu v roce 1993 s klasickým debutem "Enta da Stage", který by měl mít naposlouchaný každý, kdo má rád striktní rap. Následovaly problémy s labelem Nervous a šestileté čekání na další album. "War Zone" byla rovněž kvalitní deska s promakanějším zvukem a klasickými skladbami jako "Two Turntables & A Mic", "Whirlwind" a dalšími.

Právě tohle album vyjde 15. listopadu znova, obohacené o dvě bonusové skladby. "Air Tight" se objevila na BCC kompilaci "Search & Recover pt. II", "On the Block that I'm from" je pravděpodobně věc, kterou zatím nikdo neslyšel.

Album svými hostovačkami doplnili ještě Busta Rhymes, Heather B, Louieville (O.G.C.), Q-Tip, Cocoa Brovaz, M.O.P., Teflon a Da Rockness Monsta. Ve své době se mu dostalo vřelého přijetí. The Source jej ohodnotil čtyřmi mikrofony z pěti, stejně jej ocenili i v časopise Rap Pages nebo na webu allmusic.com. V roce 2003 jim vyšlo dosud poslední album "Total Eclipse".

5 FT, jedna třetina skupiny, je v současnosti za mřížemi, kde si odpykává čtyřletý trest za zločin, o kterém tvrdí, že nespáchal. Buckshot ale v nedávném interview prohlásil, že i přesto pracují Black Moon na novém albu, kde budou použity dosud nevydané sloky od 5 FT a pokud to bude možné, zkusí s ním nahrát nové sloky ve vězení.

Black Moon - War Zone Revisited:
01. Intro
02. Onslaught, The - (featuring Busta Rhymes)
03. War Zone
04. This Is What It Sounds Like (Worldwind)
05. Freestyle
06. Five (Interlude)
07. For All Ya'll - (featuring Heather B.)
08. Come Get Some - (featuring Louieville Sluggah)
09. Weight Of The World
10. Evil Dee Is On The Mix
11. Showdown - (featuring Q-Tip)
12. One-Two
13. Shake Your Frame - (featuring Cocoa Brovaz)
14. Buckshot (Interlude)
15. Two Turntables & A Mic
16. Annihilation - (featuring M.O.P./Teflon)
17. Duress
18. Throw Your Hands In The Air
19. Outro - (featuring Rock)
20. Air Tight
21. On The Block That I'm From

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná