Dre z dua Cool & Dre zkusí štěstí sólově

Po miamském produkčním komandu, které se potkalo na střední škole, kde založilo R&B skupinu Basic Unity, sice ještě před pár lety neštěkl ani pes, nicméně dnes už patří díky společným kolaboracím se jmény jako Mary J. Blige, 3LW, Mos Def, Q-Tip, Slim Thug, Mase, Joe Buddens, Fat Joe, Ja Rule, P. Diddy, Trick Daddy, Trina, či Juvenile k nejzaměstnanějším producentům na zámořské mapě. Poptávka po dvojce, která v jednom z rozhovorů přiznává větší než malé ovlivnění tvorbou Outkast nebo Organized Noize, tedy pozvolna roste a Dre, polovina úspěšné mašiny, která stojí za takovými hity jako "So Much More" (Fat Joe), "Hate It Or Love It" (The Game), "Take You Home" (Terror Squad), či "New York" (Ja Rule, Fat Joe, Jadakiss) se proto pokusí postavit na vlastní nohy, neboť na duben 2006 oznámil příchod svého (prozatím stále bezejmenného) sólového debutu.

 

Dre, jehož momentální producentský "dream-team" obsahuje sedmero trackmasterů Scott Storch, Kanye West, Lil Jon, Timbo, Rich Harrison, Just Blaze a Neptunes, mimo jiné prozradil, že se na desce budou nalézat i beaty od Beat Novacaine, Timbalanda a samozřejmě již zmíněného velkého oblíbence Scotta Storche, s tím, že Queen Of Hip Hop Soul Mary J. Blige vypomůže klasicky po stránce vokální. Pilotní singl ponese jméno "Naomi" (podle všeho již zdárně rotuje minimálně na BET) a sám Dre, jenž svou prací okořenil i soundtrack k "Bad Boys II", se soudě podle komentáře "We’re coming out strong with it next year – very strong. We’re excited, man." cítí ve formě, takže uvidíme.

 

Co se týče dalších zpráv z jejich tábora, na povrch zemský již prosákla také informace o budoucí společné studiové práci se sličnou Christinou Milian ("Me and Cool are working on a bunch of projects coming out, Christina Milian is one we’re excited about because we know how people feel about her. So for her first single, we put her with Young Jeezy.") a také info o postupném budování a rozvoji jejich vlastního labelu Epidemic Music.

 

Track "Naomi" si můžete poslechnout na stránkách www.dremusiconline.com.

 

Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná