Dr. Dre – nestíhám nesvačím, uvidíme se na detoxu

Dlouhou dobu jako by se po Andre Youngovi slehla zem, a to i přesto, že nechyběl na Snoopovi, Jiggovi i Nasovi. Nyní je vše jinak. Dr. Dre tento měsíc vydá svojí biografii , která bude mít knižní podobu a bude zahrnovat vše podstatné, co v jeho dosavadním životě mělo význam. Svazek bude mít 336 stran nabytých detaily. Cokoliv jste nevěděli o kooperaci Dreho a Death Row v souvislosti se skupinou N.W.A. O tom, co stálo za založením Aftermath Entertainment, nebo třeba o jeho přátelství se Snoop Doggem, Eminemem a dalšími.

Kniha ovšem nebude zahrnovat tu nejžhavější novinku, tou je, že Dr. Dre využije svoje filmové schopnosti u firmy New Line Cinema, ke které připojil  jeho vlastní produkční společnost Crucial Films. Pravdou zůstává, že Andre Young není u New Line nováčkem tak docela, tahle spolupráce zafungovala již v minulosti a to například v dramatu “Set It Off“, rovněž dělal zvukovou stopu snímkům “The Wash“ a  “Bad Boys II.“ Hlava produkční rodiny New Line Cinema vysvětluje, proč se spojili s doktorem slovy: "Everything Dre has worked on becomes a hit, and one of the reasons for that is he never put his name on anything he doesn’t really believe in."

Další věcí, kterou se teď Dre zabývá je Bishop Lamontova deska “The Reformation“, kteroužto z půlky podložil beaty a vydá ji pod svým Aftermathem, což je otázka dnů.

Sečteno podtrženo, Andre “Dr. Dre“ Young je v těchto dnech jedním z nejzaměstnanějších mužů planety a vy se můžete těšit na ovoce, které jeho práce přináší. Jeho velký comeback, jak již bylo mnohokrát předesláno, přijde s navýsost očekávaným albem “Detox“. Udeří tehdy, když to budete nejméně čekat, proto zůstaňte naladěni.

Zdroj: HHGalaxy

Autor: Vojta

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná