Dr. Dre má nového chráněnce, je jím Bishop Lamont!

Dovolte nám, abychom vám představili nového chráněnce patrona labelu Aftermath Entertainment – rappera Bishopa Lamonta. Ano, asi vám nemusíme prozrazovat, že Dreovo již kolikrát odložené album “Detox“ by mělo vyjít tenhle rok, ale za pozornost stojí, že i přes veškeré úsilí, které tento velikán věnuje svému albu, si dokáže najít svého člověka, kterému se bude pomáhat prosazovat. Vzpomínáte na léto roku 2002, jak si pod svá křídla vzal 50 Centa, o kterém v té době média moc lichotivě nereferovala. A co je z něj teď?

Nuže, sic nevíme, zdali se bude o Bishopu Lamontovi za pět let mluvit tak jako o 50 Centovi, ale dozajista víme to, že jeho debutové album “The Reformation“ vyjde ještě před "Detoxem", s čímž musí souhlasit i ti nejzarytější pesimisté a konzervativci, kteří znají chronologii anotací a pokusů o vydání alba “Detox“.

Mimo jiné zatím bylo oznámeno, že na albu bude účinkovat například leader skupiny The Coldplay nebo Eminem s 50 Centem, což dozajista moc věcná fakta nejsou. Ovšem netýká se to produkce! Jména jako Dr. Dre, RZA, DJ Premier, Pete Rock nebo Scott Storch mluví za vše, čili se máme skutečně na co těšit!

Text. Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná