Doujah Raze na Kemp vzpomíná v tom nejlepším

Další pozitivní reakce na poslední ročník Hip Hop Kempu přinesl rozhovor s Doujah Razem, který právě vydal své debutové album.

V rozhovoru pro jeden z velkých hip hopových informačních serverů, pro Hip Hop Game, odpovídá na otázku o oblíbeném místě jasně. Tedy, že jeho vystoupení na Hip Hop Kempu (i přes relativně brzký čas) bylo výborné.

Zajímavostí je, že jak rozhovor s Inspectah Deckem, který fandy na Kempu chválí taky, tak nyní s Doujah Raze dělal jeden a ten samý redaktor, konkrétně Brian Kayser. Je tedy otázka, jestli se třeba nezačne zajímat o český festival víc.

Doujah Raze - Interview


Novinka z 6. 10. 2005 (Shaft)

Doujah Raze posílá zadarmo druhý mixtape
Jeden z nejlepších koncertů, který byl na Hip Hop Kempu k vidění, byl určitě Doujah Raze. Vzhledem příjemný mladý MC s ještě příjemnějším DJem Double J, ale rozpoutali hrubý koncert, který si prostě nezasloužil konání v pozdním odpoledne ještě za světla.

Nový mixtape od Doujah Raze, který mimojiné prodával i za dvě stovky na Kempu, je ode dneška volně dostupný i na jeho oficiálních stránkách. Link na mixtape, který se jmenuje "Second Wetting", najdete dole pod článkem.

Jen připomínám, že nové a oficiální album jednoduše nazvané "Doujah Raze" je již prvních pár dní v prodeji, takže pokud se vám líbí mixtape, tak se po jeho albu určitě poohlédněte.

Doujah Raze - The Pre-fix II: Second Wetting Mixtape - Mixed by The Double-J


Novinka z 16. 9. 2005 (Shaft)

Album od Doujah Raze je asi bomba

Potom, co letos přibylo pár alb s označením klasika, se po Pumpkinheadovi chystá pravděpodobně další.

Doujah Raze dal na Kempu velmi dobrý koncert, který jen trochu trpěl brzkým časem v sobotní podvečer. Album vypadá velmi dobře. Jak říkal DJ Double J, který s Doujahem vystupoval, tak produkci mají na starosti Da Beatminerz, něco udělá sám Double J a asi tři tracky, co si pamatuju, tak sám Doujah Raze.

Co je ale podstatné, tak album už měli k dispozici lidé z Jive Magazinu a neváhali mu dát hodnocení 5 z 5. Takže pravděpodobná další klasika vyjde 1. listopadu, jak to učil dav Doujah, a jmenovat se bude prostě Doujah Raze.

Doujah Raze – Doujah Raze:
01.  A Proper Introduction
02.  Plastic World
03.  When Misery Needs Company
04.  Little More Time
05.  Clear
06.  Ghosts of Mars
07.   Virginia
08.  Walk this Beat
09.  Back to You
10.  Sam Lipton, R.I.P
11.  Raze
12.  360
13.  More Than You’d Ever Know
14.  New York City
15.  Spinmata
16.  Irish Cream
17.  Hard Times
18.  Looking Forward
19.  Take a Chance


Novinka z 6. 5 . 2005 (Krysa)

Doujah Raze s mixtejpem ke stažení
Undergroundový emsí Doujah Raze o sobě dává vědět už několik let, ale prozatím to byly jen singly. Ten nejnovější je "New York City" b/w "Virginia", kde rapuje o dvou městech, ve kterých strávil značnou část svého života.

Rapper se ale na podzim dočká i svého debutového alba. Do té doby chce posluchače navnadit dvěma mixtejpy s jasným názvem "The Pre-Fix". Jeho první díl je hotový a co je hlavní, nabízí se zcela zdarma na stránkách labelu Trilogy Records, přímo tady. Pokud se s Doujah Raze chcete seznámit, je tohle asi nejlepší příležitost poslechnout si něco z jeho dosavadní tvorby. Produkují např. Da Beatminerz, hostují např. O.C. nebo Born Unique a zmixoval to The Double J.


Novinka z 15. 12. 2003 (Krysa)
Doujah Raze, Camp Lo, Large Pro a Grand Agent vyrážejí do Evropy
Určitě milujete ten pocit, když skáčete s davem na svou oblíbenou pecku co vám nohy stačí. Jenže jak často si jej můžete vychutnat na domácí půdě, zvlášť když dáváte jako já přednost americkému rapu? Naštěstí je u našich sousedů situace lepší, a tak občas stačí přikoupit benzín a hurá za hranice.

Jedna příležitost vidět několik superstars najednou se naskytne od poloviny prosince až do začátku ledna. Nemám teď na mysli Gang Starr ve Varšavě, což vám podle nadpisu musí být jasné. Turné s názvem "This is it!" startuje 19. prosince. Grand Agent se dvakrát ukázal i u nás a bydlí teď v Německu, kde taky drtivá většina koncertů proběhne. Neméně známí jsou newyorští Camp Lo a to nemluvím o Large Professorovi. Doujah Raze teď vydal nový singl "The Dedication", na němž se chopí mikrofonu i O.C. (ukázka v mp3). Na B straně "Ghosts of Mars" se za gramcema objevil Mista Sinista (ukázka v mp3). Přes dva týdny budou 4 hvězdy cestovat po našich západních sousedech, přičemž dvakrát si odskočí do Švýcarska, jednou do Vídně a na turné stráví i Vánoce.

Data a místa jsou vypsána o tři řádky níže, nejblíže naší zemi jsou Vídeň (27. prosince), Jena (23. prosince) a Lipsko (24. prosince).

Doujah Raze, Camp Lo, Large Professor, Grand Agent - "This is it!" Tour (Není-li uvedeno jinak, pak se koncert odehraje v Německu)
Prosinec 19. - Münster - Skater's Palace
Prosinec 20. - Karlsruhe
Prosinec 21. - Berlin - Knaak
Prosinec 22. - Stuttgart - Zapata
Prosinec 23. - Jena - Kassablanca
Prosinec 24. - Leipzig - Conne Island
Prosinec 25. - Lausanne (Švýcarsko) - Atelier Voalnte
Prosinec 27. - Vienna (Rakousko) - Planet Music
Prosinec 28. - Weinheim - Cafe Central
Prosinec 29. - Münich - Backstage
Prosinec 31. - Biel (Švýcarsko) - Biella Factory
Leden 2. - Wangen - Juze Tonne
Leden 3. - Cologne - Herbrands
Leden 5. - Crailsheim
Leden 6. - Wiesbaden - Schlachthof


Novinka z 30. 3. 2003 (K-Hill)
Doujah Raze se po dlouhé době opět ukázal
Velká naděje labelu Trilogy Records byl a je Doujah Raze. Jeho první singl "Irish Cream" vyšel na Ill Boogie, tento label však jako spousta dalších opustil (pořád nevím, co se tam stalo a hlavně co se tam děje), pak se ještě objevil na kompilaci "Subway series volume 1" a teď o sobě dává konečně zase vedět novým singlem.

Ten s názvem "Spinmata" b/w "The breakoff" byl prodlužován jako volba prezidenta u nás. Teď už je včetně coveru všechno hotové a singl vychází právě v těchto dnech na Trilogy Records ve spolupráci s bostonským Brick Records (distribuce Landspeed).

Da Beatminerz jsou produkční zárukou pro první pecku "Spinmata", za to v té druhé "The Breakoff" nás může překvapit DJ Dial Tone z Team Demolition a na mikrofonu hostující Thad Reid a Optical (oba z téže crew - Team Demolition).

"Spinmata"
[A1] Radio edit
[A2] LP version
[A3] Instrumental

"The breakoff"
[B1] LP version
[B2] Instrumental
[B3] Spinmata (Acapella)


Trilogy on Wax


Novinka z 1. 6. 2002 (K-Hill)
Doujah Raze je dalším ze stáje Ill Boogie
Dalším člověkem, který vydá pod labelem Ill Boogie Records bude Doujah Raze, tentokráte to bude jeho další singl,který bude mít v sobě vylisované dvě pecáry "Irish Cream" a "Hangin´On". Na trh se dostane někdy na přelomu července a srpna a track "Irish Cream" bude také jednou z částí horké pizzy "Independents Finest Vol.3", která se blíží už na 9. červenec. Doujah Raze také maká na nové pecce s producenty Da Beatminerz, ale to si schovává až na své připravované album "Raze". Poté, co jsem vás již informoval o kompilacích ''Independents Finest Vol.1-3'', problémech stájových leaderů Mykilla Mierse a Akbara a nových projektů od Yeshe, Emanona, DJ Eliho a dalších, je to tedy další z nemocných boogie na labelu Ill Boogie, který diktuje undergroundu čistotu! V závěrečném výčtu nabízím už jisté tracky, které se objeví na album "Raze":

"Hard Times" pr. Double J
"Lookin Up" pr. Double J
"These Questions" pr. Double J
"Irish Cream" pr. Rollen
"360" pr. Rollen
"Spinmata" pr.Da Beatminerz
"Hangin On" pr. DJ Dial Tone & Optical
"That's How It Is" pr. DJ Dial Tone & Optical
"The Break Off" pr. DJ Dial Tone & Optical
"Raze" pr. Doujah Raze

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná