Dostane Kim v The Source 5 mikrofonků?

Jak známo, Little Kimberly vypouští 27. září, tedy v podstatě co nevidět, své čtvrté studiové album "Naked Truth" (jeho cover vidíte) a na povrch prosákla zpráva, že by mohlo jít o jeden z těch převratnějších počinů letošního roku. Důkazem budiž televizní upoutávka odvysíláná stanicí BET, během níž je ukázáno, že v novém čísle magazínu The Source dostane její deska tzv. "5 Mics", což je samozřejmě označení pro hip hopovou klasiku. Jen dodám,že její poslední LP "La Bella Mafia" obdrželo v roce 2003 hodnocení 4,5.

 

Minule sem Vám k poslechu nabídl track "Shut Up" a ani tentokráte neodejdete s prázdnou. Pokud si chcete poslechnout skladby "My Niggas" a "Lighters Up", stačí kliknout sem a sem.
Všechny producenty už jsem zmínil minule a jména hostů si můžete přečíst v níže přiloženém tracklistu. Jinak Kimino nové DVD s názvem "The Meaning Of Family" se oproti původním předpokladům lehce opozdí a na pulty dorazí až 8. listopadu.

 

Jestliže se chcete o letos třicetileté Lil´ Kim dozvědět více, doporučuji kontrolovat její výborně zpracované oficiální stránky, na něž se dostanete odtud.

 

Lil´ Kim - Naked Truth
01. Introduction
02. Spell Check
03. Lighters Up
04. Shut Up B***h Intro
05. Shut Up B***
06. My N***as
07. Slippin
08. Answering Machine Skit 1
09. All Good
10. I Know You See Me
11. W.P.I.M.P.
12. Quiet (Featuring The Game)
13. Durty
14. Answering Machine Skit 2
15. We Don't Give A F**k (Featuring Bun B.& Twista)
16. Gimme That (Featuring Maino)
17. Kitty Box
18. Kronik (Featuring Snoop Dogg)
19. Winners and Losers
20. Get Yours! (Featuring T.I. & Shamel)
21. Last Day

 

 

Novinka z 18.7. 2005 (Bobby)
Lil´ Kim s novým singlem i albem

Jak už asi víte, čerstvá třicátnice Kimberly Denise Jones, jejíž sólový vpád na scénu se datuje do roku 1996, kdy debutovala albem "Hard Core", byla nedávno odsouzena ke 366 dnům vězení za lživou výpověď soudní porotě v souvislosti se střelbou, jež se odehrála před čtyřmi lety v prostorách newyorské rozhlasové stanice Hot97. Rodačka z Bronxu, jež dále "vyfasovala" i pokutu 50 000 dolarů, by měla nastoupit k trestu přibližně za dva měsíce, 19. září letošního roku.

 

Ještě předtím, 13. září, by však mělo uzřít světlo světa její čtvrté studiové album, které ponese název "Naked Truth". Bývalá členka skupiny Junior M.A.F.I.A., jejíž poslední počin "La Bella Mafia" vyšel na jaře roku ´03, již zveřejnila i pilotní singl, který se pyšní striktním jménem "Shut Up Bitch". Ústředním motivem skladby je odpověď na drby a pověsti kolem její osoby, která má definitivně umlčet všechny kritiky a fanoušci se v ní dozví i například pravdu o tom, jestli někdy navštívila plastickou chirurgii, či jestli si vždycky psala své rýmy sama.

 

Co se týče produkce, na "The Naked Truth" se dočkáme podkladů od jmen jako Scott Storch, Timbaland, Kanye West, Neptunes, J.R. (50 Cent, Fabolous), J.Y. Park, Fred Wreck (Snoop Dogg, Mobb Deep), Hot Runner (Eve, Junior Mafia), DJ Khaled (Terror Squad, Fat Joe), Spyder, Gee Roberson (Twista), či 7 Aurelius, což je bývalý jezdec Furym "milované" stáje Murder Inc. Samozřejmě můžeme čekat i nějaký ten "vítr na mikrofonu", nicméně zatím jsou stoprocentně potvrzení jen Rain a T.I.

 

Klikněte zde, jestliže si chcete píseň "Shut Up" od Lil´ Kim stáhnout či poslechnout.

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná