RUKAHORE_SHOP_BANNER

Dost!

V poslední době jsem se asi stejně jako někteří z vás setkal s několika neuvěřitelnými úkazy českého původu na videoportálu youtube. I po dlouhém čase zůstávám paralyzován.


Za největší problém považuji videa dvě. Ještě nikdy jsem nepsal nic, kdy bych byl naprosto neschopen se vyjádřit. Až do této chvíle. Těžko soudit dopad, který tato zvrhlost bude mít a nemohu za boha přijít na původ a důvod tohoto tornáda demence.


Sám sebe se ptám PROČ a JAK je tohle možné. Měli jste vy, antikristi, vůbec nějaké potuchy o tom, čeho se dopouštíte od chvíle, co jste se rozhodli konat, až po chvíli, kdy jste svoje žlučovité výměšky odprezentovali na internetu? Jak jste vůbec něco podobného mohli udělat?


Vy zmrdi.


Nemohu uvěřit tomu, jaké množství retardovaných buranů se propůjčilo tomuto skandálu a s jakým přesvědčením do toho šlo. Výtvory, jejichž pomocí nám byly znásilněny nejenom smysly, ale i celá kultura, jsou doslova trestuhodné. Dostalo to už moc velký rozměr pokud tohle někdo bere v potaz jakožto umění, a když se dozvídám, že tihle zoufalci prodávají své "album" na internetu za 270, v duchu vyzývám soudnou veřejnost k ozbrojenému protiútoku.

Ivanhoe - Way Of Life

Leo - Bounce Bounce


A tohle mi přijde jako dost brutálně zatlučený poslední hřebíček do rakve nechtěného sarkasmu.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná