RUKAHORE_SHOP_BANNER

Dokumenty o Beanie Sigelovi

Momentálně uvězněnému Beanie Sigelovi vyjde za pár dní album “The B. Coming”, což není nijak převratnou novinkou. Mediální podpora, která novou desku doprovází je ale vcelku zajímavá.

Již 23. března večer odvysílala BET půlhodinový dokument “The Trial: Beanie Sigel”. Snímek z produkce Damona Dashe (Dash Films) shrnuje soudní proces, jehož výsledkem je trest jednoho roku odnětí svobody. Ukazuje podporu, které se Sigelovi dostalo od jeho příbuzných a přátel včetně Damona Dashe, Kanye Westa nebo Jay-Zho, stejně jako neveselé stavy, kterým Sigel při přípravě na pobyt za mřížemi propadá. Dokument by měl být opakován přinejmenším ještě 26. a 28. března.

Se svou trochou do mlýna přispěchala i MTV2, která přesně v den oficiálního vydání alba odvysílá dokument “The Truth: Beanie Sigel”. V něm rapper vlastními slovy ukáže svůj životní příběh – nelehký život na ulici, setkání s Dashem a Jay-Zím a sepsání smlouvy s Roc-A-Fella.

Beanie Sigel si tak rozhodně nemůže stěžovat, že by o něm nebylo slyšet. Vedle zmíněných dokumentů jej jeho příznivci budou moci zahlédnout ve snímku “State Property II”, o kterém jsme vás informovali již minule.


Zdroj: SOHH, AllHipHopNovinka z 11.3.2005 (Os10)
Beanie Sigel už klepe na dveře
I přes jeho problémy jak se zákonem, tak s labelem, se snad Beanie Sigel už konečně dočká vydání svého třetího alba "The B.Coming", na které už se čeká minimálně půl roku. To se tak na trh dostane po čtyřech letech, které uběhly od vypuštění jeho posledního LP "The Reason". Doufejme, že na datumu 29. března už se nic nezmění a my tak po delší době uslyšíme rodáka z Philadelfie rapovat do beatů od The Neptunes, Just Blaze, Buckwild, Dj Scratch a Boola Snd Chad "Wes" Hamilton. Kromě samotného Beanieho dostane na mikrofonu prostor ještě Jay-Z, Redman, Snoop Dogg (ten hostuje v singlu "Don´t Stop"), Cam'Ron, Freeway a State Property, tedy tým, jenž rozhodně nekope 1.B třídu.

Kromě desky se navíc Beanie objeví na druhém pokračování "akčního muzikálu" State Property, jehož premiéra byla stanovena na 13. dubna a kde si také kupříkladu zahraje Damon Dash (zároveň i režíruje celý film), N.O.R.E., Cam´Ron či Emilio Sparks.


Novinka z 23. 8. 2004 (Os10)
Beanie Sigel i s beaty od RZA?
Svou profesionální kariéru Dwight Grant, a.k.a. Beanie Sigel, odstartoval v roce 1998, kdy se objevil na mixtapu deejaye Clue a také na Jiggově desce "Vol. 2 : Hard Knock Life". Od té doby vydal dvě alba, "The Truth" (1999, Def Jam) a "The Reason" (2001, Roc-A-Fella), díky nimž se dostal do podvědomí široké veřejnosti. Na letošní rok si rodák z Philadelphie naplánoval vydání své desky s pořadovým číslem tři, která dostane název "The B-Coming" (za singl byla vybrána pecka "Got To Have It" feat. Peedi Crakk, Twista) a vyjde 26. října, tedy o pár týdnů později, než se původně čekalo.

Za odložené vydání však tentokráte nemůžou problémy s labelem, nýbrž Beaniho touha dostat na desku své oblíbené beatmakery. Jejich seznam, v němž již figurují jména jako Dj Scratch, Chad West, Aqua a Heavy D, hodlá na poslední chvíli ještě rozšířit o hitmakery typu Kanye West, či RZA, kterého velice respektuje, ale se kterým ještě nikdy neměl tu čest spolupracovat. V jednání je prý nakonec i sám Primo, takže uvidíme. Co se týče hostovaček, krom již zmíněných dvou jmen ze singlu budeme mít možnost zaslechnout i umělce jako Bun B, Busta Rhymes nebo Redman.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná