Do toho nejlepšího od PSH zbývá 7 dní...

Ne každý si na domácí scéně může dovolit vydat "The Best Of" - Peneři strýčka Homeboye, jejichž první demo kazeta se datuje do roku 1993,  však snad ano a jsou v tomto směru i první partou, jež s podobnou rekapitulací přichází. Ještě předtím, než dorazí třetí studiové album, tedy dojde na průřez posledních jedenácti let formou disku “PSH – Zpátky do dnů – The Best Of“, který výchází na Bigg Boss s distribucí EMI.

Výběr mapuje období, od kdy se do kapely přidal Vladimír 518, který tak doplnil jediného dosavadního rappera Oriona. Těšit se tak můžete na tracky jako „Peneřina těžká dřina“ či „Jižák (video rmx)“, jež vznikaly jako úplně první v nové sestavě v roce 1998. Album otevírá nejnovější PSH track „H.P.T.N“, ze stejnojmenného mixtapu DJe Mike Trafika. Vybíralo se samozřejmě z debutové desky "Repertoár" („Zatím díky“, „Trénink“, „Tak a teď“, …)  i z druhého alba "Rap’n’Roll" („1985“, „Wolfův revír“, „Parket“, …). Sáhlo se po společných věcech do sólo projektů ve skladbách jako „Nenechám si vzít svůj klid“, „Smíchov – Újezd“, (Vladimír 518, Gorila vs. Architekt, 2008), a nebo po skladbách na vlastní pěst jako např. „Du Dolu“, nebo „Tréning“. Došlo na nikdy nevydané věci („Afterparty“ originál mix), či se půjčovalo např. od Dary Rolins („Túžím“ rmx). Nešlo se po vyložených hitech a úspěšných radio singlech, ale PSH vybírali tak, aby utvořili ucelený průřez svojí společnou tvorbou pro svoje fanoušky i pro ty, kteří se s nimi teprve seznamují.

CD "PSH – Zpátky do dnů – The Best Of" s hosty jako James Cole, Hugo Toxxx, Kateřina Winterová, Čistychov, LA4 a Dara Rolins bude v prodeji od 24. listopadu ve vašich oblíbených shopech s hudbou a v sítí Bontonland za 299,- korun. Objednat až domů si jej samozřejmě můžete také přes Bigg Boss e-shop. Křest proběhne v rámci letošního pokračování legendární party Kick The Shit! Bitch!, která je situována 18. prosince do Roxy.

Zdroj: Bigg Boss

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná