DMX opustil Def Jam

I když zdaleka nejde o nejčerstvější info, dlouhodobé spojení mezi pětatřicátníkem Earlem Simmonsem, jenž nahrál svůj první "12" singl "Born Loser" v roce 1992 a jedním z nejdůležitějších rapových impérií Def Jamem se letošní rok definitivně stalo minulostí. "Zpívající herec" Dark Man X oznámil, že už není upsaný k Def Jam Records a jakmile si odpyká svůj 70ti denní trest v Rikers Islandu, ihned podepíše novou nahrávací smlouvu se Sony Music. Newyorský rodák The Divine Master of the Unknown tento krok vysvětlil tím, že všechna pouta, jež ho vázala k této firmě, vzala za své poté, co byl Jay-Z jmenován labelovým prezidentem.

 

Vůdce smečky Ruff Ryders dotyčné zprávy potvrdil minulý týden v pravidelné show Angie Martinez na vlnách rádia Hot 97 a při této příležitosti zároveň vyvrátil a dementoval veškeré pověsti či spekulace ohledně jeho přesunu pod křídla 50 Centova G-Unit Records, které poslední dobou vskutku kvete. Rapper, jehož poslední LP "Grand Champ" vyšlo v roce 2003, svým prohlášením smetl ze stolu veškeré nepotvrzené dohady a dodal, že absolutně netuší, kde se dané famy vzaly, že s Fiftym ani s nikým z G-Unit o jeho přestupu nemluvil a i kdyby ano, stěhování pod střechu této firmy by stejně neodpovídalo jeho image.

 

Šesté studiová deska s názvem "Here We Go Again" (každá z jeho pěti předchůdkyň dosáhla minimálně na platinu), jež byla letos připravena k vydání právě u Def Jamu, se proto odkládá na příští rok.

 

 Zdroj: hiphopgalaxy

 

Související:
DMX napadl fanouška v Německu

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná