DMX našel nový domov, další album na jaře

Fandové, kteří očekávají DMXovo šesté album "Here We Go Again", které podle původních předpokladů mělo být venku na konci loňského června, znají teď další termín, kdy budou doufat v konečné vydání. Poslední zprávy mluví o letošním jaru.

Důvodem více než půlročního zpoždění jsou klasicky problémy s nahrávací společností. Jak naznačily prosincové novinky, rapper opustil Def Jam, který se o něj staral od dob jeho první desky z roku 1998, a usadil se u Columbia / Sony Records, kde v roce 1992 vydal svůj první singl "Born Loser". Od stejné společnosti přitom tenkrát odešel nespokojený. Na páteční tiskové konferenci však DMX, který byl nedávno propuštěn z vězení za dobré chování, řekl, že je šťastný, že je zpátky u nahrávací společnosti, kde se cítí více jako doma: "Cítím, že Sony oceňuje dobrou hudbu a talentované umělce." Své nadšení vyjádřila i druhá strana.

Hlavní je, že letos o DMXovi uslyšíme i v jiných souvislostech, než jsou problémy se zákonem nebo natáčení filmů. Nadcházející album budou produkovat Swizz Beatz, Scott Storch, Shok, Teflon, Dame Grease a další. Dávám k dispozici seznam skladeb, který obíhal internetem na konci loňského jara. Konečná podoba tracklistu však bude jiná, obohacená o několik nových skladeb. Nicméně DMX slíbil, že většina původního materiálu bude na finální verzi obsažena.

DMX - Here We Go Again:
01. Intro
02. I Run Shit
03. Pump Ya Fist
04. Give Em What They Want
05. Street (Skit)
06. It’s Personal (feat. Jadakiss & Styles P)
07. My Song
08. Baby Motha (Skit)
09. Baby Motha
10. Who Dat
11. Walk These Dogs
12. On & On
13. Shit That I Do (feat. Bizarre)
14. Blown Awa
15. The Industry
16. Goodbye
17. Lord Give Me A Sign (The Convo)
18. Prayer


Související:
DMX opustil Def Jam
DMX napadl fanouška v Německu

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná