RUKAHORE_SHOP_BANNER

DMX napadl fanouška v Německu

DMX se v těchto dnech stále pohybuje na turné "Give Em What They Want" v sousedních zemích, kde se mu v pátek na jeho berlínské zastávce stala následující věc. V klubu Sage si dva čtyřiadvacetiletí návštěvníci odskočili na záchod, kde rappera potkali. Jeden z nich mu při té příležitosti řekl: "Seš skvělej, ale Lil' Jon je lepší."

DMX na nic nečekal, profackoval ho a další rány oba schytali od jeho bodyguardů. Jeden z fanoušků skončil s nateklým okem, pohmožděným žebrem a pár odřeninami, zatímco druhý si z koncertu odnesl modřiny na břichu. Oba později na rappera podali žalobu.


Novinka z 29. 8. 2005 (Shaft)
DMX vedle u Němců
Uřvaný DMX, o kterém v poslední době není vůbec slyšet a to ani, co se týká filmového průmyslu, ve kterém chce jako spousty jiných rapperů prorazit.


Přesto, že DMX pomalu odpadá, zažil solidní léta, kdy byl na vrcholu sil a desky od něj patřily mezi ty lepší. Kdo by si chtěl připomenout starší hity, které snad DMX na koncertě dává, může jej zastihnout na evropském turné, v jehož rámci se dostane i k sousedním Němcům.

DMX - Give Em What They Want Tour:
02.09.2005 Amsterdam (Ausland - andere)     tba      
05.09.2005 London (Ausland - andere)          tba      
09.09.2005 Saarbrücken (Saarbrücken, Trier, Koblenz, Neuwied)     Nachtwerk      
10.09.2005 Köln (Ruhrgebiet) Paladium         
13.09.2005 Paris (Ausland - andere)   tba      
16.09.2005 Berlin (Berlin, Potsdam)    Columbiahalle Ticket-Vorverkauf
17.09.2005 Erlangen (Rhein-Neckar)  stadthalle         
19.09.2005 Hamburg (Hamburg)        Docks
22.09.2005 Zürich (Ausland - Schweiz)          Volkshaus       
23.09.2005 Wien (Ausland - Österreich)         MG     
25.09.2005 Braunschweig (Hannover, Uelzen, Braunschweig) tba      
29.09.2005 Karlsruhe (Karlsruhe, Pforzheim)  Hambacher Schloß


Novinka z 24. 5. 2005 (Os10)
DMX pošesté
Jestliže patříte mezi příznivce tohoto baltimorského rodáka, který by se jistě díky svému hlasu a projevu neztratil ani v řadách hooligans, poznamenejte si prosím do svých diářů datum osmadvacátého června. Přesně tehdy totiž leader sebranky Ruff Ryders vypouští další řadové album s názvem "Here We Go Again", které naváže na jeho předchozí platinový počin "Grand Champ", jenž uzřel světlo světa v roce 2003 u Def Jamu.

Za pilotní singl nového alba byla vybrána skladba "Give Em What They Want", k níž Earl Simmons, který na konci letošního roku mimochodem oslaví pětatřicátiny, točil před časem v Miami videoklip. Tracklist mi zatím není znám, nicméně o jména hlavních tahounů produkce stejně nepřijdete. Jsou jimi např. Scott Storch, P.K., či "starý známý" Swizz Beatz.


Novinka z 26. 4. 2005 (Krysa)
DMX hlásí comeback
DMX, který vyhrožoval, že s nahráváním alb skončil a dále se věnuje pouze herectví, si svůj slib nechal projít hlavou a rozhodl se jej porušit. Rapper byl k zaslechnutí už na posledním albu Ludacrise a v současnosti by měl být zavřený ve studiu v Miami, kde nahrává skladby pro své nové album s producenty Swizz Beats a Dame Grease.

Jinak podle listů New York Post se DMXovi v pondělí narodil třetí potomek, dcera Praise Mary Ella. DMX tím zároveň vysvětluje, proč předminulý pátek usedl bez oprávnění k řízení za volant a způsobil v Bronxu nehodu, při níž to lehce odneslo policejní auto. Jeho žena údajně potřebovala nutně odvézt do nemocnice.Novinka z 26. 12. 2003 (Krysa)

DMX neplánuje návrat k mikrofonu
Vedle Jiggamana byl Darkman X druhý slavný rapper, který na rok 2003 ohlašoval své úplně poslední album. Nazval jej "Grand Champ", vyšlo v září a ihned se dostalo na první příčku v Billboard hitparádě, ostatně stejně jako 4 jeho předchozí desky. Jako vysvětlení pro odchod ze světa hudby uvedl, že ho sere cesta, kterou se rap ubírá a navíc nemá čas na jiné důležité věci. Dále se hodlá věnovat jen filmovému byznysu a založil si svou vlastní společnost Bloodline Films. Už předtím si zahrál ve filmech "Belly", "Romeo Must Die" a "Cradle 2 the Grave".

To už se dostávám k trochu aktuálnějším informacím. Ačkoliv DMX prohlašoval, že chce spoustu času věnovat rodině, podle programu na příští rok to vypadá, že na ni nebude mít čas vůbec. Na příští rok má naplánovány role do několika filmů, zatím jsou to thriller "Winners" a akční "Past Tense". Oba názvy už někdo použil pro filmy z devadsátých let, ale nebude se jednat o předělávky. Druhý jmenovaný bude o dvou policajtech, kteří chtějí předat šéfa hongkongského gangu do rukou spravedlnosti, přičemž X ztvární roli jednoho z nich. "Winners" zobrazí záhadnou vraždu, jejíž svědkem se DMX (v roli architekta) stane.

Videoklip ke druhému singlu "Get it on the Floor" byl natočen začátkem měsíce a pecka v těchto dnech rotuje rádiovými a televizními stanicemi (aspoň ve Státech). Celého alba "Grand Champ" se zatím prodalo přes 880.000 kopií.


Novinka z 20. 3. 2003 (LayDee)
DMX hodlá odpočívat
Každý jednou musíme zanechat své kariéry, ať už nám jde sebelépe od ruky. Platí to pro všechny bez rozdílu nadání nebo bohatství. DMX si asi nemůže stěžovat na nedostatek zájmu o svoji osobu (a tudíž pěknej balík peněz), ale rozhodl se věnovat rodině a již dříve oznámil, že jeho nadcházející album ''It’s Not A Game'' bude jeho posledním (určitě jako sólisty).

Následuje tak například Dr. Dreho, který se kdysi taktéž nechal slyšet, že by si mohl konečně trochu dáchnout. Rapper a herec v jedné osobě (angličtina pro to má pěkný výraz “rapper turned actor“) dospěl do stádia, kdy cítí, že by rád strávil mnohem více času se svými dětmi, od nichž ho dosud držel jeho nabitý program. Také by chtěl více navštěvovat kostel a číst v bibli (?!).

Vydělávat se ale musí, takže se nemusíme bát, že by Darkman hip hopu zcela zanechal. Jen co si dostatečně odpočine, hodlá se věnovat umělcům, kteří jsou zapsáni u jeho Bloodline Records. Na svém labelu se chystá vydat album, na kterém budou účinkovat Bazaar Royale, Big Stan a Kashmir. Prozradil, že pomýšlí na produkci některých tracků, každopádně se spíše vidí hlavně jako rádce svých bratrů ve zbrani.

Stejně tak se i nadále hodlá věnovat herectví, být s rodinou však bude nejdůležitější. Jeho poslední album je stále velmi utajováno, vyjít by pravděpodobně mělo ještě před létem. Ze všech svých alb jej X považuje za nejvíce autobiografické.

DMX není první kdo hovoří o odpočinku. Již před ním se nenechali slyšet třeba Master P., P. Diddy nebo již zmiňovaný Dr. Dre. Otázkou je, do jaké míry je to pouze finta na média a fandy. Dokážete si představit Dreho jako důchodce s baretem na hlavě a hůlkou v ruce, kterou umě využívá k tomu, aby se co nejrychleji probil davem lidí, snažících se nastoupit do tramvaje? Asi sotva. Jednak by asi musel žít v naší republice a za druhé by nesměl být tak nehorázně prachatej. Což mu ovšem nezávidíme, ale přejeme, že?


Info: SOHH, Y2HipHop, MTV


Novinka z 31.7.2002 (Nasty)
DMX píše knihu
DMX, vlastním jménem Earl Simmons, představitel rapu z východního pobřeží, právě dokončuje autobiografickou knihu ''E.A.R.L.: The Autobiography of DMX'', jejíž odbornou a stylistickou stránku na svá bedra vzal hudební kritik a žurnalista Smokey D. Fontaine. Kniha se začne prodávat 5. listopadu a bude mít 352 stran s jasným obsahem – DMXův životopis od narození po současnost. Nebude v ní samozřejmě chybět i spousta fotografií.

Když už jsme u DMXe, není žádným tajemstvím, že tento raper připravuje své nové album o kterém, přiznám se, nevím víc než právě to, že se připravuje. Na podrobnější informace si tedy budete muset ještě chvíli počkat.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná