RUKAHORE_SHOP_BANNER

DMC opouští značku Adidas

Některé věci bereme jako prakticky neměnné jistoty a za jednu takovou jsme donedávna mohli považovat i spojení Run DMC s botama značky Adidas. Nyní jejich vzájemné spojenectví končí, alespoň v případě Darryla “DMC” McDanielse, jednoho ze dvou zbývajících členů průkopnické skupiny.
 
DMC bude v budoucnu reprezentovat francouzskou firmu Le Coq Sportif, která byla kolem poloviny osmdesátých let oblíbena právě v hiphopových kruzích. Rapper dosud „superstáry“ považoval za boty, které jako by byly stvořeny přímo pro něho. Trvalo dvě desetiletí než náhodou narazil na jiné, které mu konenčně padly do oka a ve kterých se cítí přinejmenším stejně dobře. Takové, které by stály za to, aby odstoupil od smlouvy s německým sportovním gigantem, podepsanou v roce 1986.
 
„Adidas byly součástí skvělé minulosti, ale společně s příchodem mého nového alba a dokumentární show, která se objeví na VH1, jsem našel značku tenisek představující ohromnou budoucnost.“ Nové McDanielsovo album se jmenuje “Checks Thugs and Rock 'n Roll“ a vyjde pod jeho vlastním labelem Rags 2 Riches Records. Ona televizní show ponese název “VH1 Rock Docs” a jejím obsahem budou dosud nezveřejněné příběhy ze světa hiphopové a rockové hudby.
 
Rapper se samozřejmě bude podílet na reklamní kampani značky Le Coq Sportif a údajně tak trochu pomáhá i s barevným designem bot.
 
 
Zdroj: AllHipHop
 
Související články:
DMC vydá sólovou desku
Adidas, Run DMC a Master Jay budou slavit
Run-DMC jdou do reedicí
Ultimate Run DMC!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná