DJ Wich & Nironic – Nomad2, The Long Way Home. Sleduj Cover, tracklist a další info

31.5 vychází dlouho očekávaná deska Nomad2, The Long Way Home od dvojice DJ Wich & Nironic. Nomad2 je volné pokračování předešlé desky "The Chronicles Of a Nomad" , která získala ocenění a uznání nejen v Evropě , ale i po celém svetě. Album obsahuje 21 nových tracků. Vznikalo převážně během roku 2011 v jejich vlastním studiu. O všechnu produkci a následný mix tracků se postaral sám Wich a mastering si vzal na starost Aleš Charvát ze studia Svengali. Album vydává rostůstající se vydavatelství PVP Label.


Jako hosté se na desce objeví Vladimir 518, LA4, Majk Spirit, Ektor, Rasco, Emdee a další. Cover a 16ti stránkový booklet nafotila uznávaná fotografka Alžběta Jungrová. Fotky jsou z celého světa a tématicky se výborně doplňují s deskou. Jak sami autoři říkají: “Je to to nejlepší, co jsme spolu udělali. Tracků jsme nahráli spoustu, ale na desku se všechny nevešly, takže se po vydání můžete těšit na nějaké bonusy”. Z desky už vyšly 3 klipy a další se natáčejí a stříhají.


Desku je možné objednat z oficiálního webu www.nomad2.cz. Na stránkách bude i možnost digitálního prodeje a nákup merchendisu. Prvním 200 kupujícím z webu také přibalíme limitovanou edici odznaků “Long Way Home”. Pokud preferuješ nákup přímo “do ruky”, tak najdeš Nomad2 v každém dobrém obchodě s muzikou.


Chceš si nechat podepsat originál, vyfotit se a pokecat? Tak doraž 31.5 do pražského Queens shopu, kde bude už od 16 hodin probíhat realese party.

Pro další novinky sleduj www.nomad2.cz , nebo www.pvplabel.com a příští týden sleduj NOMAD2!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná