Dj Wich & Lvcas.Dope už to mají za pár. Tracklist zahrnuje i dalších 10 česko-slovenských hlasů

Kolem ryzího profíka Dje Wiche už se během posledních dvou dekád vystřídala celá řádka interpretů. Vše začalo na startu milénia s Indym a společný dlouhohrající nosič nahrál nejznámější domácí producent například s Nironicem, Hi-Defem, Rascem, Ektorem nebo La4Boyem.

Nyní - necelé dva roky po posledním kompilačním přihlášení formou "Veni, Vidi, Wich" - dojde na spojení, které by ještě před časem čekal málokdo. Spoluautor klasiky "Repertoár" totiž spojil síly s někdejším členem YZO Empre Lvcasem.Dopem.
 
Ve středu 17. října se odkryje opona před nahrávkou "Diamant", jejíž tracklist se zastavil na dvanácti položkách a deseti návštěvách, s tím, že skladeb bez hostů bude celkem pět.
 
Věříme, že když je někdo skutečným fanouškem, hostující položky jsou tím posledním, co by ho zajímalo, protože nejdůležitější jsou přeci jejich hrdinové, nicméně pro ty, kteří na to slyší, dodáme, že "in da building" nechybí Kontrafakt, Kali, Paulie Garand, Čis T, P.A.T., Dara Rolins, VIktor Sheen, Refew a Separ, jehož DMS v současnosti pomalu dokončují třetí desku "Prepáčte".
 
P.S.: Pokud bychom si mohli vybrat, příště bychom rádi viděli slyšeli Máňovu kolaboraci s Orim, což je pro nás vysněné nostalgické spojení podobného ražení, jako když se před patnácti lety hovořilo o desce Dje Premiera s Nasem.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná