Dj Premier slíbil na rok 2017 hned čtyři alba

Tato zpráva sice bude stručná jako dialogy Stevena Seagala, ale zato radostná. Spácháte-li anketu, jež se bude týkat nejlepších a nejdůležitějších producentů hiphopové historie, za každého prezidenta, vlády, režimu i počasí bude figurovat na čelních příčkách "the one and only" Dj Premier, jenž už byl koncertně několikrát také na českém či slovenském území.

Zdá se, že nedávno započatý rok 2017 bude pro Preema poměrně produktivní. Jím vlastněné vydavatelství Year Round Records totiž oznámilo materiál, který hodlá ve zbývajících měsících rozběhlého kalendářního období vypustit. A na co všechno se tedy z newyorské stáje budeme moci těšit?
 
Oblíbený producent tvého oblíbeného rappera, zakladatel Gang Starr Foundation a pan Boombap v jedné osobě na svém Facebooku napsal, že letos vyjdou noví NYG´z, MC Eiht, Torii Wolf a PRhyme 2, což je projekt, který ten, jehož Dj Fatte považuje za svého otce, táhne s detroitským stylerem Royce Da 5´9". To, zda bude na všech  nahrávkách od první do poslední vteřiny jisté není, ale role výkonného producenta je tutová jako daně.
 
Kromě zmíněné porce slíbil také dílčí singly s různými emcees, jichž může dopadnout na scénu během roku klidně desítka.
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná