DJ Premier poodkrývá své plány včetně pomoci Whitney Houston

Pakliže vás neuspokojí obsáhlá rekapitulace "Mass Appeal: The Best Of Gang Starr" naplánována firmou Virgin/EMI na závěr tohoto roku a pachtíte se po aktuálních produkcích "jednoho z najpriasnejších v hre", jedna dobrá zpráva pro vás. Po Christině Aguileře, na jejíž album "Back To Basic" přiložila čtyřicetiletá kultovní postava žánru ruku k dílu celkem pětkrát, se chystá v blízké budoucnosti do studia i se zkušenou R&B divou Whitney Houston, jíž by tak měl pomoci k opětovnému návratu na výslunní.

"I'm not gonna jinx it but there [have] been talks and I've met with the right people so if that goes down I'd love to give her a big record. I know what she needs. I'm not gonna give her a record about rolling on dubs and all that just because that's what's current. That's beneath her. She can go left field as long as the record's banging and she sings it well. She deserves another chance. I won't misguide her career and give her some bullshit [track]."

Jak známo, houstonský rodák byl nedávno ve studiu i se svým oblíbenýn emceem Nasem, s nímž s většími, či menšími, přestávkami spolupracuje již od dob rapperova dvanáct let starého klasického vstupu na scénu "Illmatic". Jeho příspěvek tedy na ostře sledovaném LP "Hip Hop Is Dead...The N", které by měl Def Jam dle tiskových prohlášení vypustit na vzduch 19. prosince, nebude absentovat. "We did one song for the [new] album but we haven't mixed it yet. I don't know what the latest [release date] is but I think he should wait 'til next year, personally, to really make a classic bomb. He can do it but I think he needs more time. Whatever he chooses, he's got my support."

Více než dobrou zprávou je, že zmíněná skladba by měla být jakousi "předehrou" k plnohodnotnému projektu oněch dvou ikon, o kterém už se mluví nejméně rok. "[Nas] told me he wants the next album to be the one that we finally do, just me and him, all the way through -- just a Premier and Nas album, We'll see if that goes down." Vedle již dříve ohlášené sólovky "A Men Of Few Words", u které již další odklady nepřekvapí ("[It's] still on the table. I just put it on hold for me to really get my artists out there first because they're gonna make my album grow. [Then] we'll be recognized for bringing new, good hip-hop to the table."), se stále však jedná o píseň daleké budoucnosti, a proto zpět "do současnosti".

Svou přítomností by měl totiž autor bomb "Unbelievable", "Boom" či "It´s All Real", jehož původní pseudonym byl Waxmaster C, poctít nový materiál od Amerie, Canibuse a pochopitelně dvojici jmen z jeho domovské stáje Year Round Recordings - NYGz a Blaq Poeta. Jak se má situace ohledně jeho rozpracované desky s detroitským jezdcem Royce Da 5´9 mi prozatím není známo, nicméně jisté je, že vše komplikují emceeho čerstvé problémy se zákonem.


Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná