RUKAHORE_SHOP_BANNER

Dj Muggs s Geniusem na podzim

Vedoucí kempu Soul Assassins, jenž mimochodem vystoupí v sobotu 23. července na světoznámém festivalu Lollapalooza, konečně odkryl karty a oznámil termín vydání  nového alba, které bude výsledkem jeho spolupráce s jedním z největších stylerů Wu-Tang Clanu, Geniusem. LP by se mělo pod mocným jménem "Grandmasters" urodit již 25. října letošního roku. Na albu, na jehož mixu se v těchto dnech pod dohledem Joea The Butchera pracuje ve Philadelphii, by se měli krome Garyho "ukázat" i jeho souputníci RZA, Method Man a Raekwon.


Jen na okraj doplním, že Muggsovi vrchní emcees - B-Real a Sen Dog - se spolu s Boo Ya Tribe objevili na novém album "Haunted Cities" od The Transplants", které uzřelo světlo světa 21. června. Jestliže byste se chtěli o této kultovní californské partě dozvědět více, doporučuji pravidelně kontrolovat Deiwim spravované stránky http://www.cypresshill.cz

 

 

Novinka z 24.6.2005 (Krysa)

Dj Muggs a Self Scientific založili label

Legendární DJ Muggs ze Cypress Hill a undergroundové duo Self Scientific založili společnými silami label Angeles Records. Podle jejich slov je k tomu vedlo znechucení hudebním průmyslem, ve kterém velké nahrávací společnosti nezajímá kvalita a rozvoj. Jejich společnost má tedy jasný cíl - vydávat pravý, čistý a kvalitní hip-hop.

V přípravě jsou už dva nové projekty. První bude společné album "DJ Muggs vs. GZA", jehož název napovídá vše (další info zde) a druhá věc je nová deska od Self Scientific pojmenovaná "Change", o níž už jsme taky informovali. Novému labelu Angeles Records bude zajišťovat distribuci Fontana Distribution, což je nezávislá distrubuční součást Universal Music Group.

Na závěr doporučuju profil DJ Muggse, pokud jste ho ještě nečetli.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná