DJ Muggs odkryl plány. Nenaložil si až příliš?

DJ Muggs, duchovní otec Soul Assassins a dlouholetý hudební motor Cypress Hill, konkretizoval několik plánů, které si pro letošní rok přichystalo jeho vydavatelství Angeles Records. Není toho málo, takže postupně.

Povzbuzen kolaborací "Grandmasters" s Geniusem si Muggs naloží hned dvojitou porci. Nejprve by měl nahrát desku s Jackenem z Psycho Realm, jejíž předběžný název je "Muggs vs. Sick Jacken" a poté by se rád odebral do studia s Planet Asiou, aby společnými silami připravili počin "Muggs vs. King Medallions", což evokuje emceeho pseudonym.

Pokud se nestane nic nepředvítalného, povrh zemský uzře i společná deska "Black & Brown" od Self Scientific a Sick Symphonies. Koncept bude zajímavý - počin by se totiž měl zaměřit na dlouholeté rivalství mezi černou a hispánskou komunitou v LA (dotyčnému tématu už se na svém posledním albu "Full Circle" mimochodem věnoval i Xzibit), s tím, že záměr by měl samozřejmě vést k podpoře jednoty pro další generaci.

Druhé řadové album "Come In Peace, Prepare For War" pak lze očekávat i od dua Chace Infinite a DJ Khalil, neboli samotných Self Scientific. Své "Cali Untouchable Radio" by měl prezentovat i jeden z mixtapových králů DJ Warrior, stejně jako Skinhead Rob a Damu, kteří by se v produkci Travise Barkera měli představit jako Warfare.


No a počítá se i s příchodem očekávané kolekce "Soul Assassins 3", jež by se měla svým konceptem vrátit ke klasickému prvnímu dílu. Muggsův label Angeles Records si tedy naložil docela velkou porci.

Zdroj: HHNlive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná