Diddyho nové album ještě letos

Sean Combs, pro některé symbol úspěchu, zábavy a kdo ví čeho všeho, pro jiné synonymum vetchosti a bídy, je podle MTV momentálně zaneprázdněn prací na jeho novém a zároveň i posledním albu. To by se podle představ šestatřicetiletého newyorského prezidenta Bad Boy Entertainment mělo dostat ven už 19. září a i když pro něj doposud nebyl vymyšlen název, ví se už jména některých hostů, mezi nimiž nebude chybět např. Mary J. Blige, Christina Aguilera, Brandy, Busta Rhymes, Nas, či Will.I.am.

 

Harlemský rodák a svého času nejlepší kamarád Biggieho Smallse k tomu řekl: "I’m taking from what I’ve learned from dance music, electroclash, techno, hip-hop, soul, and pop, and kind of fusing it together. It’s like everything in hip-hop is so hardcore with guns and problems and beef, and nobody is being romantic -- not in a corny way, but just giving all of yourself. It’s still going to have that gangster vibe to it, but it’s a musical journey. It’s going to feel good." Aby záhy dodal: We are going to bring a lot of high fashion, a lot of energy, a lot of sex, a lot of drugs, spirituality, good times. We’re going to have something for the kids, but it’s really an adult thing. It’s definitely pornographic, orgasmic, gangster, to the point where your soul feels good. It’s like a spiritual revolution. It’s like being sanctified."

 

Pro úplnost doplním, že poslední dva kusy jeho sólové sbírky se datují do let 2001/02, kdy vyšly desky "The Saga Continues" a "Bad Boy Records Presentt..We Invented: The Remix". Na to, jestli se Diddymu, jehož - ještě za časů Puff Daddyho vydané - debutové album "No Way Out" je ověnčeno sedminásobnou platinou, a kterému se během kariéry podařilo proměnit 9 nominací Grammy ve tři vítězství, povede jejich "úspěch" zopakovat znovu či nikoliv, si ovšem budeme muset počkat ještě nějaký ten měsíc počkat.

 

 Zdroj: HHGalaxy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná