Diddy si bere do svého opatrovnictví Elephant Mana

Bad Boy Records uzavřeli dohodu s labelem VP Records, který se specializuje na raggae s dancehallem a budou se podílet na distribuci nové desky od Elephant Mana, s jejímž uvedením na trh se počítá na jaro příštího roku. Nejen díky singlu "Pon Di River" známý Elephant Man, jenž okupuje roster dotyčného labelu třetí rok, už spolupracoval s celou řadou tváří včetně Ying Yang Twinz, Mariah Carey, Janet Jackson, Twisty, či Lil ´ Jona. Právě posledně jmenovaný by neměl chybět ani na ohlášené novince, kterou ještě kromě pochopitelného Diddyho poctí svou "návštěvou" Rihanna, Shaggy, Mya, Busta Rhymes, či vycházející hvězdička Cassie, jíž pravděpodobně znáte díky singlu "Me & U", respektive jejímu pár týdnů starému eponymnímu debutu.

Sean Combs, který se stále nevzdává svého snu ztvárnit hlavní roli v jedné z příštích sérií Jamese Bonda, na adresu nové posily svého hvězdného kádru samozřejmě chválou nešetřil. "Elephant Man is one the greatest entertainers in his genre of music. When I saw him at Madison Square Garden ripping down the stage, I knew that he was the one. He will be a great addition to our team.” Dvaatřicetiletý jamajský rodák a adresát Puffyho slov v jedné osobě se poté k onomu kontraktu vyjádřil následovně: “Ya know, we are excited to work with P. Diddy, the vibes are there, and with this combo we are gonna take dancehall to another level. I’m looking forward to dropping (the album) and the promotion, cuz Diddy is creative, and with him and the Energy God together It’s gonna be madness!”

Elephant Man také přijmul roli předskokana na Diddyho ohlášené světové tour k jeho čerstvě vydanému albu "Press Play", k níž by mělo dojít v únoru 2007.

Zdroj: Vibe

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná