RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diddy, Just Blaze, Q-Tip a Questlove reagují na Guruovu smrt

Jak jsme informovali během dnešního dopoledne, Guru, člen kapely Gang Starr, podlehl po více než roce ve svých 43 letech rakovině. Na jeho smrt reagovali, primárně prostřednictvím internetu, desítky dalších interpretů.

RIP, Guru. Hip-hop dnes ztratil ikonu. Navždy ale budeš s námi, protože legendy žijí věčně,“ uvedl prostřednictvím svého Twitter profilu P. Diddy, který zároveň své fanoušky vyzval k podpoře Guruových pozůstalých.

Ostřejší slova volil producent Just Blaze, který zpochybnil dopis, který měl Guru po sobě zanechat. „Takže Guru měl čas během svého kómatu/umírání/smrti napsat to stanovisko? A trochu podivně v něm používá stejné fráze jako jeho ‚bratr, kamarád a partner‘ Solar ve svém vlastním prohlášení. A skutečně cítil potřebu dissovat Preema ve svých posledních chvilkách? Tomu nevěřím,“ uvedl taktéž prostřednictvím Twitteru Just Blaze.

Od Aláha, od kterého pocházíme, k němu se zase vracíme. R.I.P. Keith Guru. Skvělý člověk, básník a jsem potěšen, že i přítel,“ vzpomněl Q-Tip, bývalý člen A Tribe Called Quest a jeden z vystupujících na letošním Hip Hop Kempu.

V mém žebříčku deseti nejlepších hlasů v hip-hopu, byl Guru jednoznačně mezi prvními pěti. Bude nám chybět. Nechci do celé situace vnášet žádnou negativitu, ale nevěřím, že napsal ten dopis. Zaprvé byl v komatu a za druhé byl v komatu,“ vrátil se ke stejnému tématu Questlove z The Roots.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná