Diamond D připravuje nový materiál

Uznávaný veterán Diamond D, který za svou kariéru spolupracoval s velmi širokou škálou jmen včetně A Tribe Called Quest, The Fugees, House Of Pain, Pharcyde, či KRS-One a od jehož podzemního debutu "Stunts, Blunts And Hip-Hop" uběhlo již třináct let, v současnosti připravuje nový materiál, s nímž hodlá podle svých slov přijít někdy na podzim tohoto roku. Zatím posledními počiny rappera a producenta v jedné osobě, jehož poslední práce můžete kontrolovat na novinkách od Earatik Statik a Medaphora, jsou loňské "Classic Unreleased Material" a "Grown Man Talk".

Nové LP ponese název "Needful Things" a i když zatím není známo, který label ji vydá (v současnosti prý probíhají jednání i s majorem), první jména na featuringu už se rýsují. Mluví se o těchto osobnostech: Grand Puba, Slum Village, Fat Joe a Alchemist (ano, čtete dobře, Diamond ho chce jako emceeho) na mikrofonu, Nottz a Jay Dee na beatu. To, že se tým oslovených "hráčů" nevybírál v někde v 1. A třídě, nýbrž v první lize, asi dodávat nemusím.

Čím dál jasnější obrysy už má také podle Diamonda velmi očekávaný návrat jeho party D.I.T.C., která už se prý v létě konečně "pustí na věc".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná