Diamond D avizuje nové album D.I.T.C.!

Dlouhých 15 sezón fungující kolektiv Diggin´ In The Crates, jehož původní osmičlennou základní sestavu musí znát každý, i kdyby ho ve tři ráno vzbudili, byl jedním z těch, který pomáhal definovat newyorský zvuk. Informace, kterou do světa vypustil rapující producent Diamond D, a to, že je v plánu další společné, leč zatím bezjemenné, album D.I.T.C., je proto nesporným oživením závěru letošního roku

Diamond D, jenž má momentálně rozděláno album "Huge Hefner", na němž se budou nalézat jména jako Q-Tip, The Beatnuts nebo Sy Scott, ovšem zatím příliš sdílný nebyl - "We´re getting back together, but that´s all I can say now". Jejich poslední kompilační vlaštovka vylétla z hnízda Fat Beats Records před pěti lety a šlo o výběr "Wild Life". Kdyby jejich triumfální návrat nesl na hrudi již letopočet ´07, určitě bychom se nezlobili.

Mimochodem, právě Diamond D, jehož v bočním projektu The Omen doplňují Sadat X a Kamari, byl nedávno nominován na další Grammy za produkci pro zpěvačku Natalii Cole, která mu dala důvěru na svém albu "Leavin´", na němž stál za singlem "Day Dreaming". Pamětníci vědí, že nejde o jeho první nominaci. Už před deseti lety totiž na Grammy triumfoval díky titulnímu tracku desky "The Score" od The Fugees.


Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná