Devin The Dude připomene ranče a ropná pole Ewingů

O pracovní zkušenosti s Eminemem, Xzibitem, Ludacrisem či De La Soul bohatší texaský rapper Devin The Dude je zpět v milionové hře. Jeho čtvrté studiové album "Waiting To Inhale" vyjde na jeho dlouholeté domovině Rap-A-Lot Records a předskočí mu lehce emotivní singl "Little Girl Gone" s hostujícím duem Bun B & Lil´ Wayne.

Dude, jemuž se díky jeho debutu, který vyšel ve druhé polovině 90. let, na němž vtipně glosoval společnost, přezdívalo "Richard Pryor Of Hip Hop", by ale tentokráte neměl útočit jen na lidské bránice, nýbrž mezi všemi těmi humornými řádky občas představit i nějakou tu  myšlenku. Jelikož jeho předchozí nadílka "To The Extreme" z ´04 příliš rozruchu nevyvolala (ale tak alespoň si našel čas na jeho původní crew Coughee Brothers a jejich LP "Collector´s Edition"), alespoň se bylo od čeho odrazit.

"Waiting to Exhale" by mělo po jakémsti "R&B mustru" probrat vztahy - samo z mužského pohledu. "I think women tend to filter things out a little more often then men do. Men tend to hold things in till the very end until they're about to blow. I think it helps to take a deep breath and relax your mind a little. It helps you deal with things a lot better and it's better than going on a drinking binge."

Výsledek bude znám již 13. března a houstonský interpret, jenž byl členen i jižanské grupy Odd Squad, právě jede na podporu desky menší promo tour po státech.

Nejen zmíněný pilotní singl si pak lze poslechnout na www.myspace.com/devinthedude.

Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná