Delik, Diesel, Ori, Ektor, Řezník nebo Slug očima šéfa Ty Nikdy...

Nejvyšší článek Ty Nikdy Idea momentálně třídí svou energii dvěma směry - sólový debut "Daleko blíž" směřuje k dokončení a rozpracován má také projekt BoyBand, z něhož už jste patrně slyšeli povedený singl s Inphym a v rámci kterého jezdí za Pekem a Boy Wonderem nahrávat do Trnavy. Současně ho je možno najít na nové sociální síti ask.fm, jež fanoušky nebo oponenty staví do pozice zvídavých publicistů a horlivých reportérů. Níže předkládáme nejzajímavější výtah z dosud uveřejněného obsahu.

O potenciální spolupráci s Livě Bandem, který čeká evropská tour s Diamondem D...
 
No ja bych chtel hrozne, ale uvidime, neni nejlehci to sesynchronizovat. Do konce roku uz urcite ne, budeme se snazit na tom ale pracovat na jare 2013.
 
O myšlence posledního klipu "Bezvětří"...
 
Mam rad beh. Kdyz behas, tak se pohybujes ve vetru. Tim jsem chtel kontrovat ten nazev Bezvetri. Kdyz nefouka vitr, tak je "klid pred bouri". Zaroven drahy na atleticke draze evokujou zivotni cesty, alespon me.
 
O producentech na sólu "Daleko blíž"...
 
Tak mimolabelovi producenti jsou Peko a Bonus. No a chtel bych mit beat od Alchemista, Oh Noa anebo Madliba.
 
O Slugovi z Atmosphere, vydávání netradičních médií a společných značích s Rhymesayers...
 
Zname se tak normalne, parkrat jsme se videli a pokecali o vecech v labelech atd. Ja bych chtel vydat kazetu, ale to by nikdo u nas nekupoval no. Jsem rad, ze nase filozofie labelu pusobi takhle na lidi. Snad to posunem výš, ne víš. (ach ta gramatika).
 
O Řezníkovi ze Sodomy Gomory...
 
V podstate jsem slysel jen par tracku a cenim live vystoupeni. Protoze jsem cenil a cenim Necra a celou partu Uncle Howie, takze mi to trochu evokuje tyhle typy.
 
O Ektorovi a jeho desce "Tetris" s Wichem...
 
Ektor me bavi, "Number 1" me bavilo min, ale treba upoutavka na desku - tak ten track byl super. Kruta atmosfera. Ektor a Mana super spojeni.
 
O Jay Dieselovi...
 
Nejak me jeho muzika neoslovuje, udelali jsme spolu vec o politice, do budoucna myslim oboustranne plany nejsou. Je to ale cistak.
 
O Delikově "XXX Tapu"...
 
Myslim ze jeho solovka bude o dost lepsi. A doufam, ze spolu udelame jeste hodne veci.
 
O údajných špatných vztazích s Bigg Bossem...
 
Ja nic neresim. Ted jsem vezl napriklad Oriona z Plzne v kare a nepodrezal me. vidis, tak to nic neni.
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná