Defari v srpnu se třetím sólem

Když vyšla před třemi lety deska "Odds & Events", kartami na scéně příliš nezamíchala, a tak se od californského veterána z Likwit Crew, jenž mimochodem nechyběl ani na Dreově posledním albu "2001", tentokráte čeká napravení reputace, neboť je u konce s prací na jeho třetím čistě sólovém opusu "Street Music", který dorazí v příštím měsíci za přispění nezávislého labelu ABB Records, k němuž se po jeho anabázi u již zaniklého Tommy Boy po letech vrací, poněvadž devět let starý premiérový "12" singl "Bionic" spatřil povrch zemský právě tam.

 

Pilotní singl z novinky se jmenuje "Make My Own" a kromě toho, že ho produkoval The Alchemist, již asi víte, že se po Defariho boku objevuje Evidence. Rádiový úspěch již mají z asebou a nyní je na řadě video, které se touhle dobou dokončuje. Kromě dvou zmíněných pánů se po instrumentální stránce můžete těšit na příspěvky od jmen jako E-Swift, Mike City atd. Mluvené slovo si při této příležitosti vzali do parády např. Dilated Peoples, J. Ro z dnes již bývalých Tha Alkaholiks, nebo B-Real ze Cypress Hill.

 

Rodák ze Santa Monicy, jenž se loni ku příležitosti osmnácti trackového projektu "Likwit Junkies" s hity jako "One Day Away" spojil s deejayem Babuem, podle všeho dal na radu fanoušků, kteří mu doporučili, aby se stylově a hlavně zvukově vrátil do éry jeho prvního alba. "I took the advice of my fans, and they told me my best effort was Focused Daily. So, I wanted to take it back to Focused Daily and turn it up times 20. That's what Street Music is about. That's where hip-hop began. That's what I am, a hip-hop artist, and that's what I'm giving them, a straight bang-out."

 

Kromě desky "Street Music", jež oficiálně vylézá 8. srpnový den, se samozřejmě chystá i vše podporující turné, ovšem prozatím nebyla potvrzena ani žádná data a místa ve státech.

 

Defari video interview 

 

Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná