David Banner s novinkou za měsíc

To, že pilotní singl "Play" od rappera s výrazem věčně nazlobeného venkovana již nějaký čas brázdí zámořská rádia, samozřejmě nemůže znamenat nic jiného, nežli příchod nového alba, které ponese jméno "Certified" a oproti původním předpokladům vyjde s malým zpožděním 20. září letošního roku. Lavice hostů se oproti minulý novince lehce pozměnila, a tak nebude na škodu si "updatovaný" team znovu připomenout. Mezi těmi, kteří přijali Bannerovo pozvání, tedy nechybí například Twista, Dead Prez, Case, Jadakiss a hubeňour 8-Ball, s tím, že instrumentálně se na albu dostalu příležitost "vyřádit" Mr. Colli Park, Lil´ Jon a Jazze Pha, který mimochodem poslední dobou nechybí snad na žádném R&B albu. Jestliže Vás Davidův styl nějakým způsobem oslovuje, neváhejte zkontrolovat jeho oficiální web http://www.david-banner.com, na němž můžete ochutnat jak ukázky tří skladeb, tak i dva videoklipy.

 

 

Novinka z 10. 5. 2005 (Os10)

Neklid blížící se od břehů Mississippi

Country rapper, jehož jméno je David Banner, a který spolu s Kamikazem tvoří duo Crooked Lettaz, nedávno dokončil další sólový počin, jímž se bude snažit navázat na jeho poslední a kritikou překvapivě ceněný materiál "MTA2: Baptized In Dirty Water" z roku 2003.

David, jenž se postavil na vlastní nohy před pěti lety díky debutu "Them Firewater Boyz, Vol. 1", si vydání čtvrtého alba "Certified" (první singl nese jméno “Ain’t Got Nothing” a hostují v něm Magic a Lil Boosie) naplánoval na 19. čevence letošního roku a v tracklistu by na lavičce hostů neměli chybět jména typu T.I., Lil Jon, Jazze Pha, Jagged Edge, Too Short, Three-G Mafia, Twista, či styler Talib Kweli.

Kromě příjemných starostí s finálními úpravami alba se Mr. Banner pochlubil i jmény umělců, s nimiž bude v dohledné době páchat collabo. Mimo již zmíněného chicagského jezdce Twisty jeho diář zahrnuje tyto pacholky: Lil´ Wayne, Young Jeezy, Amerie, Ludacris a Chingy.

Na jeho oficiální stránky se můžete podívat zde.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná