Dávej bacha na Uncommon Records

Dlouho jsem nevěděl, co se stalo s trojicí The Presence, která chvíli vydávala pod Definitve Jux naprosto parádní singly a ep (mimochodem jeden ze singlů recenzoval zde před pár lety Kepo a zcela po právu mu dal 9/10). Zaznamenal jsem, že Pawl odešel do Hanger 18, které tvoří spolu s Alaska a Windnbreez z Atoms Family, každopádně, kam se poděla dvojka Nasa a Cirrus mi bylo dlouho tajemství.

 

Až jednou zcela náhodou jsem se dostal k labelu Uncommon Records, kde The Presence už nějaké to ep vydali, a zjistil, že právě dvojka Nasa a Cirrus jsou základajícími členy i majiteli.

 

Někdo by si asi řekl, že tam asi nemají nic moc rosteru, jak bývá obvyklé, když si někdo založí label pár měsíců zpět. Zdaní klame. Každé jméno má silný zvuk. Renomovaný producent Arcsin vydal před pár měsíci v loňském roce svůj debut album “Resonant Murk Tactics“ na Definitive Jux (a asi jen oni sami ví, proč to album nebylo nijak propagované) a na Uncommon Records plánuje pro příští rok nové album. Druhé jméno, které stojí za zmínku je Billy Woods, který vydal před dvěma lety hodně dobré albu “Chalice“ a je velmi zadobře právě s lidmi okolo Atoms Family, kterým často hostuje na deskách.

 

Každopádně veškeré info má prostý důvod, kterým je zveřejnení plánovaných vydání od Uncommon Records na letošní rok, na který mrknete níže. Mimojiné si na webu Uncommon Records stáhnou mix, na kterým makali DJ Shortrock a K The I, který byl dříve členem Nephlim Modulation Systems, kapely, ve které dnes působí jen Orko a Bigg Jus, dřívější člen Company Flow.

 

Uncommon Records a jejich plán pro rok 2006:

We Are Volume One LP (UN-03)

Arcsin- Oculus Fang LP (UN-04)

Vyle- oh...I Think Dey Like Hoodtronics Vol. 1 Mixtape (UN-MXT 02)

Karniege- From the Left (Lp/mixtape, Produced by Nasa)

Centri- Article 15:The Rebel Knowledge Story (UN-05)

Cirrus Untitled Solo LP (Uncommon Online Store Release)

Billy Woods- untitled LP produced entirely by Nasa

Wastelands- untitled LP produced entirely by Nasa

Avant Guard- Self Titled LP featuring K the I, Nasa & DJ Shortrock)

Dig Dug LP- (details to come) (UN-06)

The Presence- Living In a Grey World LP

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná