Dárek od Children of Zeus je před jejich nadcházejícím českým koncertem více než vhodný

To, zda Children of Zeus přejí rudým United, nebo bleděmodrým City, zatím autorovi těchto řádků známo není, nicméně o tom, že dělá dvojice z Manchesteru trvanlivou hudbu, jež posluchačům v playlistech vydrží déle, než jen pouhou jednu sezonu, už je přesvědčen velmi pevně.

Pokud jim fandíte, nepochybně jste zaznamenali pár dnů staré vydání nahrávky "The Winter Tape", na které naleznete čtrnáct skladeb, v nichž mají prsty také Dj Green Lantern, Beat Butcha, Peedi Crakk nebo Black Milk.
 
Jestli pro vás až dosud byli velkou neznámou, nasajte jak volně stažitelnou novinku, tak jejich starší věci (nejen "Travel Light") a pomalu se připravte na jejich nadcházející pražský koncert, který se uskuteční 19. dubna. Po loňském Hip Hop Kempu půjde o velice vítanou "soulful" repetici.
 
P.S: Už jejich cover, ve kterém své dílo umístili po bok prověřených značek jako KRS-One, Mobb Deep, Raekwon, GZA, Black Moon, Mary J. Blage, Ol´ Dirty Bastard, Notorious B.I.G. nebo D´Angelo, je pěkným důkazem toho, na čem vyrostli a do jaké větvě by se rádi zařadili...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná